Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Стіл з дерева: переваги моделей із натурального дуб

Дуб – це дуже міцна, довговічна та тверда деревина. Колись дубові вироби із вишуканою різьбою вважалися справжньою окрасою багатих маєтків. Якщо вам набридли меблі із пресованої стружки, що містять шкідливі для здоров’я речовини, доповніть свою вітальню чи їдальню дубовим столом. Натуральні меблі не містять шкідливих речовин, тому ідеально підходять для кімнат, де постійно перебувають діти та алергіки.

Столи з дерева мають багато переваг у порівнянні з бюджетними варіантами з МДФ та ДВП.

  • Термін експлуатації. Час від часу дешеві столи доводиться змінювати новими, адже вони застарівають і виходять із ладу. Якщо ви придбаєте дубові меблі, то кімнатний гарнітур ще довго не доведеться оновлювати.

  • Зовнішній вигляд. Коли ви поставите дубовий стіл у кімнаті міської квартири, він одразу стане ключовим елементом композиції. Приємна фактура, натуральний відтінок, благородний запах – елегантний виріб із міцного матеріалу матиме чудовий вигляд і в їдальні, і у кабінеті.

  • Вага. Дубові столи дерев’яні мають чималу вагу та масивний вигляд. Вони витримують будь-які навантаження. Стільниця не зламається, навіть якщо ви сядете або станете на стіл (наприклад, щоб витерти люстру від пилу).

  • Експлуатаційні якості. Дубова деревина завжди матиме «новий вигляд», адже на ній не з’являться сколи, вм’ятини чи інші пошкодження. Цей міцний матеріал можна реставрувати багато разів, тому якщо зовнішній вигляд столу зіпсується, ви можете замовити послугу ремонту!

В компанії Lori стіл з дерева можна придбати за приємною ціною. Компанія пропонує покупцям варіанти, зміцнені за спеціальною технологією. Моделі Lori мебель оснащені алюмінієвим профілем, який полегшує розсування стільниці, а також ребрами жорсткості, які запобігають деформації. Дуб має властивість всотувати та випаровувати вологу, тому знизу стільниця має поздовжні розрізи, які компенсують розширення та звуження матеріалу під час підвищення чи зниження рівня вологості у приміщенні.

Дерев’яні столи: обираємо щит

Якщо ви вирішили придбати стіл, визначтесь, який вигляд повинна мати стільниця. Це щит, який в процесі виготовлення покривають дубовими панелями товщиною 6 мм, що дозволяє покращити естетичний вигляд. В компанії Lori можна замовити столи зі щитами 4 видів.

  1. Зрощений щит. Ламелі на поверхні виробу склеєні і по ширині, й по довжині. Довжина деталей – від 8 до 20 сантиметрів.

  2. Незрощений щит. Ламелі не зрощують по довжині, що дозволяє зробити щит більш «натуральним» на вигляд.

  3. Рустік. Цільнозрощений щит має неоднорідну структуру із впадинами, тріщинами, невеликими дефектами. Варіант має дуже природний вигляд, проте не підходить для кухні.

  4. Природний край. Краї дубового виробу можуть бути стилізовані під «необроблену» деревину. Основу обшивають ламелями шириною до 6 сантиметрів.

Замовляйте дубовий стіл – і ви точно оціните неймовірний зовнішній вигляд цієї деревини та майстерність спеціалістів українського бренду Лорі.