Наркологічна допомога в клініці «Реванш»

Свою допомогу в лікуванні наркоманії та алкоголізму пропонують фахівці наркологічної клініки «Реванш». Дане спеціалізована установа за десятки років своєї практики допомогло безлічі залежних людей перемогти патологічні залежності й повернутися до повноцінного, тверезого життя.

Програма лікування

Лікування наркоманії в Дніпрі проводиться за програмою, яка поділяється на кілька основних етапів:

 1. Детоксикація — постановка очищувальних крапельниць, сорбенти знімають ознаки гострого абстинентного синдрому, нормалізують фізичний і психоемоційний стан хворого, пригнічують хімічну залежність. При алкоголізмі на першому етапі здійснюється також виведення з запою, необхідний для досягнення тимчасової тверезості.
 2. Психологічна реабілітація — спрямована на повне усунення патологічних залежностей. Складається з таких етапів, як формування правильних мотивацій, пошук причин захворювання і способів позбавлення від них, особистісна переорієнтація. В основі психологічної реабілітації лежить відома на весь світ програма «12 кроків». Її комбінують з елементами арт-, гештальт, праце- та когнітивно-поведінкової терапії, сімейного системного психоаналізу.
 3. Соціальна адаптація — допомагає підготувати людину до повернення у звичне середовище, визначитися з подальшими цілями, родом діяльності. Велика увага приділяється відновленню сімейних відносин, духовному зростанню реабілітантів. Також пацієнти отримують базову соціальне утворення.

Завершальний етап — терапевтичне супровід. Психологічна підтримка, заняття в умовах відкритого стаціонару допомагають колишнім залежним людям впоратися з низкою проблем, знайти своє місце в суспільстві та уникнути зриву, ризики якого особливо великі в перші півроку після виписки.

Переваги лікування у клініці

Лікування наркоманії в Харкові в наркологічному центрі «Реванш» має цілий ряд переваг:

 1. Застосування ефективних довгострокових методик.
 2. Досвідчені і висококваліфіковані фахівці.
 3. Гарантована анонімність і відсутність постановки на облік.
 4. Постійна робота над мотиваціями пацієнта.
 5. Комфортні умови проживання, організація цікавого, розвиваючого дозвілля.
 6. Можливість примусового лікування патологічних залежностей шляхом проведення мотивуючих бесід (метод інтервенції).
 7. Цілодобова послуга виклику нарколога додому (для проведення екстреної детоксикації, зняття ломки, виведення з запою, лікування «білої гарячки», передозування, алкогольної або наркотичної інтоксикації).
 8. Надання індивідуальних, безкоштовних консультацій від провідних фахівців.
 9. Лікування співзалежності у близького оточення пацієнта.
 10. Виключно індивідуальний підхід до кожного алко- або наркозалежного.

На шляху до одужання і тверезого життя — лише один дзвінок! Не втрачайте часу і зробіть його прямо зараз.