Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Як математика змінює життя дитини

Математика — складна наука. Деякі математични завдання піддаються логічному поясненню, тоди як инши потрібно вивчити напам’ять, зрозуміти закони та навчитися їх правильно застосовувати. Викладання математики починається з першого класу, з кожним роком складність задач підвищується. Якщо дитини важко даються закони, формули и поняття, то їй допоможуть курси з математики.

Але якщо дитина просто не хоче вчити та займатися математикою, то спробуйте дитину переконати. Зацікавити дитину математикою допоможуть наступни доводи.

1. Математика сприяє розвитку креативного та логічного мислення

https://resh.edu.ru/uploads/lesson_extract/7721/20200512133246/OEBPS/objects/m_math_5_1_1/5d8b3dab916c298818812366.png

За допомогою найпростіших математичних завдань дитина вчиться:

  • виділяти загальни та уникальни якости
  • видиляти найважливіше
  • виявляти закономірності та причинно-наслідкові зв’язки
  • робити висновки, узагальнювати
  • стратегічному та логічному мисленню

Заняття з математики тренують мозок, вчать його швидко розв’язувати задачі, розбивати складні завдання на простиши для швидкого обчислення. Завдяки цьому дитина вчиться швидко вирішувати завдання в найрізноманітніших напрямках, а не лише математичні.

2. Математика тренує пам’ять

https://fitu.kubg.edu.ua/images/phocagallery/rizne/Prikrasi_dla_saitu_Korz/Matematika_kursi.jpg

Вчені довго досліджували процеси в мозку, коли людина розв’язує математичні вправи. Результати дослідження довели, що людина бильшисть прикладів розв’язує, використовуючи готові рішення, що дістає с  пам’яти. До того ж, розв’язання завдань в багатьох випадках доводиться до автоматизму, завдяки саме постійним заняттям математикою. Тому будь які додаткові завдання з математики будуть корисними. То можуть бути додаткові самостійні вправи або заняття на курсах в групах naurok.ua чи на індивідуальних заняттях.

Найменші учні до 7 рочків часто використовують пальчики рук та ніг, щоб розв’язати приклад. Для полегшення обчислень можна застосовувати різні речові замінники, як то палички, кружечки або інші предмети.

Вчені довели залежність математичних здібностей дітей з розвитком пам’яті. Дослідження показує, що якщо ви хочете уникнути складнощів у дитини з вивченням математики в школі, то необхідно змалечку тренувати память.

3. Математика сприяє успіху у вивченні гуманітарних наук

Все просто: математика вчить робити висновки та виявляти зв’язки. Чим раніше дитина цьому навчиться, там просіше стане вивчення інших дисциплін: фізики, хімії, географії.

Більш того, математика розвиває навички розв’язання побутових завдань. Математика привчатиме дитину шукати пояснення всьому, що коїться навколо, а не покладатися на вищі сили. До того ж, математики вчить не покладатися на вивчені закони, а шукати логічні зв’язки між подіями, предметами, явищами.

4. Математика потрібна для успішної кар’єри

https://lh3.googleusercontent.com/proxy/yiwoVWllSZxFczY5PS4RxseFHiI_xKegYLptpbKQF5kuxTGrzYuL6RwcofQJCEofSkOyMAVlENKXLhENhitpJWrwO9v7766LDxJVfQU2NRrRayc_HUZZBAXEn_fArj9DZFrd2nhKtB4lznU

Сьогодні іноземні мови поступаються математиці. Вільне володіння англійською чи німецькою мовами сьогодні дається дитині у школі. А глибоке розуміння математики та вміння застосовувати знання на практиці можна здобути лише в поглибленому вивченні. 

Такі знання дають можливість працювати в IT сфері, де невідємно. частиною всіх процесів є вміння стратегічно та алгоритмічно мислити.

Отже поглиблене вивчення математики, додаткові заняття та вправи необхідні дитині для повноцінного розвитку мозку та здобуття навиків аналізу, що потім знадобляться як в повсякденному житті, так і в навчанні та роботі.