Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Одяг бджоляра: критерії вибору

Для кожного пасічника дуже важливо підібрати відповідний одяг для роботи із бджолами. Деякі бджолярі хоч і можуть обходитися без нього, але окремі елементи костюму все ж таки потрібно обов’язково мати. Це може бути капелюх, маска чи рукавиці. Обираючи відповідну екіпіровку для пасіки,спеціалісти завжди радять звертати увагу на безпеку та сам комфорт користувача.

Звертаючи увагу на особливості одягу пасічника, обов’язково потрібно обирати лише якісні та комфортні товари. Наприклад, капелюх бджоляра має бути вироблений із надійних тканин та доповнений спеціальною сіткою, через яку не потраплять бджоли.

Основними критеріями вибору якісних товарів для пасічника, вважаються такі:

  1. Одяг, ні в якому разі не повинен заважати робити бджоляру якісь рухи під час виконання своїх обов’язків.
  2. В залежності від того, коли потрібен сам костюм, він має бути зробленим із відповідних тканин. Наприклад, для літа рекомендується купувати елементи одягу та сам костюм із легких тканин світлого кольору.

До окремих рекомендацій відноситься й те, що сам бджоляр повинен бути завжди у чистому та випраному одязі. Деякі дослідження довели, що бджоли менше жалять тих пасічників, які часто змінюють одяг й завжди приходять на пасіку у всьому чистому. Окрім цього, для костюмів бджоляра не потрібно обирати ворсисті тканини. Саме такий одяг може стати причиною заплутування лапок бджіл та викликаної від цього агресії. Найкращим варіантом для бджоляра стане купівля одягу з бязі.

Для того щоб мінімізувати проникнення комах під одяг пасічника, рекомендується купувати його із спеціальними манжетами на рукавах, колошах. Костюм обов’язково повинен щільно закриватися.

Якщо обирати саме капелюх із маскою-сіткою, то тут є свої рекомендації. Цей виріб якнайкраще може захистити лице та шию від укусів. Але для нормальної роботи пасічника краще обирати сітку чорного кольору. Вважається, що через неї бджіл добре видно, ніж через білу або кольорову сітку. Окрім цього на сучасному ринку бджолярі також можуть придбати якісні євро маски. Вони мають жорсткий каркас та по вигляду нагадують шолом. Користувачі, які вже придбали такі вироби, відзначають їх якісні та надійні характеристики.

Обрати необхідні костюми та капелюхи для роботи із бджолами не буде важко, якщо за допомогою звернутися до інтернет-магазину vashapasika.com.ua. Саме в компанії Ваша Пасіка кожен користувач знайде для себе вигідні та найкращі пропозиції.