Виробництво табличок та вивісок в Україні

Виробництво табличок від Гудвіл Дизайн

Ми вже більше 20 років займаємося виробництвом табличок і подібних виробів. За час роботи накопичено величезний досвід і знання в цій сфері. Постійно покращується і модернізується лінія виробництва.

Все це дозволяє нам створювати найрізноманітніші моделі і варіанти, використовувати різні технологічні, дизайнерські і колірні рішення. Крім того, наше виробництво направлено на створення обов’язково якісної та довговічної продукції за мінімальною вартістю. Недорога продукція може використовуватися в приватному секторі, для позначення багатоквартирних будинків, офісів та інших об’єктів.

Пластикові моделі

Найдорожчі і популярні таблички — це пластикові моделі з ПВХ, товщина яких три міліметри. Зверху виріб покривається вінілової плівкою з текстом. Для цього використовується плоттер, який вирізає цифри і букви з ідентичною плівки, але вже іншого кольору.

При цьому плівка і пластик мають приблизно однаковий коефіцієнт розширення, виріб прослужить максимально довго, і не буде тріскатися. Лазерні і фрезерні верстати дозволяють створювати варіанти з різними формами, це ж стосується і вирізання букв і цифр. Текст і фон накочуються валами широкоформатного ламінатора на поверхню пластика.

Клієнти можуть замовити надомні знаки з особливим фоном, які мають світловідбиваючі характеристики, аналогічний ефект у дорожніх знаків. Коли на них потрапляє світло, тоді здається, що вони починають світитися. І все це завдяки сучасним досягненням і власному виробництву. Вироби виробляються швидко і якісно.

Оригінальні вироби

Оригінальні знаки робляться з алюмінієвого композиту. Це спресовані пластинки з алюмінію і пластика. В якості фону застосовується порошкова фарба, а цифри і букви робляться з вінілової плівки. Сам композит дуже міцний матеріал, не деформується і не піддається корозії. Крім того, він служить також дуже довго.

Для виробництва подібних знаків для будинків замість пластика може застосовуватися оргскло або акрил. При цьому на зворотній стороні накочується зображення і здається, що воно розташовується під склом. В результаті кольору глибші і насичені, а сам виріб виглядає дорогим. Однак не варто забувати, що цей варіант відкидає відблиски від світла і сонця і при досить сильному ударі може розбитися. До того ж і коштує дорожче.

Таблички з кольорового акрилу виглядають дорого і дуже красиво. Для цього використовується прозорий або ж кольоровий акрил з наклеєними фоном. На одній з кольорових пластинок акрилу за допомогою лазера вирізаються цифри і букви, після цього вони приклеюються до основи.

В результаті виходить виріб з об’ємними літерами. Також в цьому випадку в якості основи може використовуватися композит. Подібні варіанти виглядають респектабельно і складніше, а вартість кожного виробу розраховується окремо.

Інші варіанти

Сучасні технології дозволяють створювати і інші типи знаків, наприклад, світлові, які можуть бути декількох варіантів:

  • перші — працюють від мережі, робляться з композиту і акрилу, мають стандартний цоколь;
  • другі — працюють на сонячних батареях, вдень відбувається зарядка, в темну пору освітлення від акумуляторів включається автоматично, матеріал нержавіюча сталь, використовується ПВХ і вінілова плівка.

Алюмінієві моделі проводяться за допомогою формування листів, як і номерних знаків автомобілів. Для фону застосовуються чорні букви і цифри, основа — світловідбиваючі плівка. Також на виробі може бути будь-якої логотип або малюнок.

Переваги нашої продукції

Вся продукція, представлена ​​на нашому сайті, має ряд переваг:

  • служить дуже довго і не втрачає своїх естетичних характеристик;
  • відмінно протистоїть різних атмосферних впливів;
  • ведеться обов’язковий контроль якості кожного виробу;
  • легка і зручна покупка;
  • швидка доставка.