Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У чому відмінності нових моделей iPhone?

Смартфони iPhone вже більше 10 років є одними з кращих в світі. Це бренд, полюбився мільйонами людей по всьому світу, завдяки високій якості, надійності та інновацій, що використовуються розробниками при здійсненні нових проектів.

Де купляти?

Вирішивши купити нову модель iPhone, зверніть увагу на інтернет-магазин Свайп. Тут завжди тільки оригінальна техніка в широкому асортименті. Високий професіоналізм консультантів, сучасний сервісний центр і інші переваги магазину роблять його одним з лідерів в даній області.

Нові моделі iPhone

У Свайп ви можете придбати найновіші моделі знаменитого смартфона за привабливими цінами, які доступні завдяки прямій співпраці з виробниками техніки.

Ви можете купити:

iPhone XS Max від Свайп — ця модель є найдорожчою, але і найсучаснішою. Безліч інноваційних функцій, як, наприклад, бездротова зарядка або ідентифікація по обличчю користувача, роблять його затребуваним і популярним. Крім того, дана модель має найсучасніший захист від вологи і пилу. Навіть впустивши смартфон в море або басейн, ви зможете їм спокійно користуватися далі.

iPhone XS від Свайп — модель, яка також заслуговує на увагу. Одне з основних відмінностей від найдорожчої моделі — менший екран. При цьому смартфон буде радувати відмінною продуктивністю, малим енергоспоживанням і чудовими фотографіями.

iPhone XR від Свайп — це бюджетний варіант 10-го iPhone, який за функціями практично нічим не відрізняється від флагманів лінійки. Придбати модель XR можна менш ніж за 20 тисяч гривень.

Чому інтернет-магазин Свайп?

  • Тільки оригінальні гаджети
  • Освідчені консультанти: підкажуть, розкажуть, покажуть, допоможуть.
  • Наявність сертифікованого сервісного центру з новітнім діагностичним обладнанням.
  • Гарантія на всі види техніки.
  • Магазини офлайн.
  • Гнучкі кредитию
  • Послуга Trade-in.

Перш за все, купуючи новий смартфон або іншу техніку, тут ви можете бути впевнені: ніяких підробок. Всі товари строго перевіряються, пропонується виключно оригінальна техніка. Консультанти розкажуть всі тонкощі і відмінності моделей iPhone та інших продуктів Apple один від одного.
Тут вас навчать використовувати техніку на 100%, застосовуючи на практиці всі можливості, які є «всередині» пристрою. Так, купуючи дорогу річ, ви будете знати, як «вичавити» з неї максимум. Відповідно, зможете зробити своє життя максимально цікавим і комфортним за допомогою сучасної техніки.
Доставка здійснюється по всій території України . СВАЙПАЙ =)