Правильно обрані меблі для офісу є її візитною карткою і ключем до успіху

Комфортність робочої атмосфери має величезний вплив на продуктивність роботи. Щоб співробітники змогли впоратися із завданнями швидше, вони не повинні відволікатися на некомфортні меблі, невдале меблювання. До того ж, варто пам’ятати про те, що інтер’єр в офісному приміщенні є своєрідною візиткою, яка підкреслює успішний статус компанії. Якісні меблі для офісу можна вибрати в інтернет-магазині «Економ Точка».

Тут також представлені мобільні, практичні і компактні меблі, як комод в офіс. Серед моделей від провідних виробників України, можна вибрати найбільш підходящу модель, яка буде ідеально поєднуватися з інтер’єром офісу.

Як підібрати офісні меблі

Спочатку потрібно з’ясувати тип офісу, який потребує меблювання

  1. Відкрите офісне приміщення для 10 і більше працівників. Для цього типу офісу можна відокремити особистий простір за рахунок декількох столів, з’єднаних один з одним. Матеріал зі скла, з якого вони виготовляються, можна комбінувати з пластиком, металевими перегородками. Знадобляться об’ємні шафи для папок з документами, які будуть використовувати багато працівників. Також можна замовити полки або тумбочки, призначені для зберігання індивідуальних матеріалів. При цьому, меблі повинні бути виконані в одному стилі: найкраще підійдуть пастельні тони.
  2. Кілька окремих невеликих кабінетів. Для їх меблювання підійдуть окремі столи, книжкові шафи.

Багато офісів оснащені комп’ютерами. Тому потрібно вибрати комп’ютерні столи з нішею для системного блоку, висувною полицею для клавіатури та ін. Кращим рішенням для офісу стануть стільці на колесах.

Не варто забувати про додаткові приміщення, включаючи кухню, гардеробну і кімнату відпочинку. Для верхнього одягу знадобиться як мінімум шафа, а також потрібно облаштувати кухню, розраховану на кілька людей, щоб працівники не очікували обід в черзі.

Важливо подбати про комфортність клієнтів і замовити для приймальні офісу диван або пару стільців.

Помилки, які допускаються при меблюванні офісу

  1. Застосування різномастої меблевої гарнітури, яку складно комбінувати. Тому найкраще вибирати готові комплекти, в які входять корпусні і м’які меблі, виготовлені в єдиному стилі.
  2. Вибрані вироби не відповідають розмірам приміщення. Наприклад, стіл великого розміру недоречний для невеликого кабінету. Тому важливо враховувати особливість простору при індивідуальному плануванні.
  3. Розміщувати багато меблів, що призведе до порушення динаміки ділового простору. Найкраще всього використовувати місткі і компактні предмети.

Крім цього, варто пам’ятати про деякі важливі критерії при виборі офісних меблів.

Рекомендації при виборі офісних меблів

  1. Найкраще вибирати меблі, які можна регулювати по висоті, щоб підігнати розміри робочої зони для різних співробітників.
  2. При виборі м’яких меблів, важливим моментом є зносостійкість обивки. Даний матеріал повинен мати тривалий термін експлуатації і легко чиститися.
  3. Ймовірно, знадобиться коли-небудь змінити місце розташування офісу. Тому найкраще відразу вибирати такі меблі, які можна неодноразово розбирати й збирати.
  4. Ідеальним варіантом є корпусні або модульні варіанти, завдяки яким можна зібрати певну комбінацію елементів, а також переставляти їх і додавати нові.

Щоб зрозуміти, що необхідно для нового офісу і як розмістити в ньому меблі, можна скласти план на папері. З його допомогою враховуються розміри меблів, ширина проходу і багато іншого. Правильно облаштоване офісне приміщення підкреслить високе положення компанії.