Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

За якими ознаками обирати м’які меблі

Від якості меблів безпосередньо залежить рівень комфорт і зручності житла, адже це незмінний атрибут вітальні. Іноді такі меблі розташовують в обідній зоні і зонах відпочинку.

Мягкая мебель для дома - Wowin

Щоб диван, софа, крісла та інші предмети обстановки не тільки поєднувалися зі стилем інтер’єру в приміщенні, але і забезпечували максимальний комфорт і затишок, необхідно знати, на що звертати увагу при виборі, і яким стандартам мякі меблі повинні відповідати.

На що звертати увагу

Вибираючи предмети обстановки для свого будинку або офісу, звертати увагу варто на:

  • Раму вироби;
  • Наповнення;
  • Якість і варіації механізму трансформації;
  • Вид тканини.

Сьогодні придбати якісні м’які меблі можна не тільки відвідавши салон, інтернет-магазин Interia пропонує широкий асортимент меблів від вітчизняного виробника, гарантуючи бездоганну якість, практичність і чудовий дизайн.

Якою має бути рама

Насамперед необхідно запитати у продавця, з якого виду деревини виготовлена ​​рама. Береза ​​– найнадійніший варіант, але і найдорожчий. Менш дорога альтернатива – рама з сосни, але і міцність у цього дерева нижче, ніж у берези.

Наскільки добре просушена деревина, з якої виготовили раму – ще один важливий нюанс. Якщо дошка погано висушена, тоді виникає високий ризик що під час експлуатації меблі деформуються.

Якість деревини можна перевірити візуально, якщо нерівностей знайдеться мінімальна кількість, тоді можна вважати, що деревину добре обробили.

Выбор мягкой мебели. Диваны

Що всередині?У якості наповнення виробники використовують натуральні і синтетичні матеріали. До натуральних відносяться: пух, кінський волос, водорості морські.

Часто використовується:

  • Синтепон;
  • Вовна;
  • Поролон.

Бюджетні моделі нерідко заповнені пінополіуретаном – цей матеріал дешевше і легше, але він з часом втрачає форму, сплющується і через чотири роки, напевно, прийде в непридатність.

Якщо довговічність в пріоритеті, варто звернути увагу на дорогі синтетичні наповнювачі, які не втрачають форму навіть в процесі тривалої та інтенсивної експлуатації.

Перетяжка мягкой мебели на дому, перетянуть диван, кресло, стулья. | | Обнови Мебель

Оббивка меблів

Обличчя будь-якого предмета меблів – оббивка. Матеріал може бути абсолютно будь-який, тут все залежить від технологій виробництва, дизайнерського рішення і вибору покупця. Практично і шикарно виглядають меблі обшиті шкірою, жаккардом, шинілом, флоком. Екстравагантний і незвичайний вигляд створює оббивка з велюру. У пошуках практичних, але при цьому оригінальних і сучасних рішень варто відвідати інтернет-магазин https://interia.com.ua/ua/, де продаються дійсно вишукані й якісні меблі.

Механізм трансформації

Коли мова заходить про розкладні меблі, то надійність механізму трансформації виступає визначальним фактором вибору. Найчастіше такі предмети обстановки виходять з ладу через неякісні деталі механізму трансформації.

Візуальний огляд повинен показати, що деревина в зоні кріплення механізму до рами не ушкоджена.