Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

7 правил перетворення від EVA Blog

До кінця року залишилися лічені місяці, і якщо ви не встигли привести себе в порядок до літа, то ось вам нова мотивація — адже скоро Новий рік.

Якщо ви хочете не тільки блищати на святковому вечорі в шикарному вбранні з чудовою фігурою, але і зустріти Новий рік свіжої та оновленої (а адже як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш), то саме час почати готуватися до дня Ікс.

Давайте розберемося, як привести в порядок шкіру, волосся, обмін речовин (що таке метаболізм ви вже, напевно, знаєте), так і в цілому, як налаштуватися на шлях змін.

1. Заведіть щоденник

Чи не зменшуйте значимість ведення щоденника. По-перше, це розвантажить вашу голову. По-друге, ви будете бачити процес змін і шлях, який ви вже пройшли. І нарешті, багатьом вже давно відомо, що ведення записів дисциплінує. І якщо у вас немає сил зробити невелику запис, то звідки ж будуть сили на перетворення? Починаючи вести щоденник, ви вже запускаєте механізм для подальших дій.

У щоденнику пропишіть щотижневі і щоденні процедури, які будете проводити для свого тіла. Відзначайте щотижневі зміни у вазі і обсягах. Записуйте корисні рекомендації.

2. Випивайте 2-2,5 літра води в день

Вода робить благотворний вплив на весь організм в цілому. З ранку краще випити склянку води кімнатної температури, це запустить обмінні процеси в організмі. Як доповнення до програми по зниженню ваги — пийте воду з лимоном. Так метаболізм буде ще активніше і скидати зайву вагу буде трохи простіше. Про це ви також можете докладніше дізнатися на сайті EVA Blog.

Для контролю за питвом води встановіть програму-напоминалку. Таких багато в Play Market і App Store, підберіть те, що сподобається вам.

3. Висипайтеся

Для того, щоб висипатися не обов’язково спати саме 8 годин. Кожна людина індивідуальна, і можливо, що вам необхідно інше кількість часу для висипання. Але важливо не тільки це, зверніть увагу на фази сну. Прокидатися потрібно в швидку фазу, тоді відчувати себе ви будете набагато краще. Щоб не помилитися, прокидатися треба через час, кратне півтора часам.То є або через півтори години після того, як заснете, або через три години і так далі.

4. Робіть зарядку

Виділіть 10-15 хвилин в день на прості вправи. Позбавтеся від переконання, що вам потрібні виснажливі тренування в залі. Якщо ви місяць будете себе мучити, а потім все закинути, то сенсу від цього не буде. Невелика регулярна зарядка — ось запорука успіху. Уже через кілька днів ви будете почувати себе набагато краще, а через деякий час побачите як почне підтягуватися тіло.

Які вправи робити? Це може бути планка, присідання, розтяжка. Те, що буде подобатися особисто вам.

5. Почніть робити масаж сухою щіткою

Раз в день або через день робіть масаж сухою щіткою. Ви побачите як почне перетворюватися ваша шкіра вже через кілька днів. Якщо ви додасте цю процедуру в своїй регулярний догляд за собою, то про целюліт забудете назавжди.

6. Робіть маски для волосся

В інтернеті повно найрізноманітніших рецептів домашніх масок для волосся. І насправді всі вони працюють, але частіше за все проблема в тому, що «руки не доходять» зробити маску. Добре, якщо хоч іноді ми згадаємо про своє волосся. Так ось, тут і стане в нагоді щоденник. Розпишіть свої щотижневі процедури і впишіть туди маски для волосся. Можете додати напоминалку в телефон, що кожну п’ятницю — день догляду за волоссям. Повірте, ваше волосся скажуть вам спасибі.

7. Відкладіть усі гаджети за годину до сну

Перед сном краще подумати про хороше, почитати цікаву книгу, поспілкуватися з Богом, проаналізувати свій день. Це відновить ваш душевний стан, зменшиться тривожність, ваш сон стане якіснішим.

Застосування цих простих порад здатне значно перетворити вас всього за пару місяців. Не відкладайте на завтра — почніть сьогодні, адже саме «сьогодні» визначає ваші майбутні перемоги.