Тур у Чорнобиль із Києва: що ви побачите протягом мандрівки?

Нам здається, що Чорнобильська катастрофа – це історія. Все погане, що могло трапитися на ЧАЕС, вже сталося. Деякі люди навіть сподіваються, що Зону можна буде заселити вже через кілька сотень років. Насправді вчені дивляться на ситуацію не так романтично. Вони стверджують: навіть коли через сотню тисяч років розпадуться радіоактивні елементи, що потрапили в місцеву природу, це місце залишиться «потенційно небезпечним». Вся річ у тому, що фахівці досі не в курсі, куди поділося радіоактивне паливо після вибуху. Крім цього, не варто забувати про «Слонову ногу». Чорнобиль тур https://trips-to-chernobyl.com/uk/ від «Trips-to-Chernobyl» спробує розкрити деякі таємниці та дати відповіді на найцікавіші запитання.

Після вибуху активна зона реактора розплавилася, в результаті чого паливо і покриття елементів змішалося з піском і бетоном, а потім стекло в басейн-барботер. В результаті утворився гігантський сталагміт («Слонова нога») з найбільш радіоактивної речовини на світі – коріуму. Його радіоактивність – 14,5 тисячі рентгенів, а приблизна вага – 11 тонн. Фахівці гадають, що ця брила, вірогідно, все ще не охолола… Колись вчені сміялися: якщо реактор розплавиться, то утворитися продукт, що розплавить земну кору і дійде до Китаю. Цю версію навіть назвали «китайським синдромом». Ядерники були дуже раді, коли коріум зупинився в басейні. Втім, про подальшу долю цієї субстанції сперечаються досі.

Тур в Чорнобиль

Якщо історія про коріум вас злякала, то приготуйтеся дивуватися знову: Чорнобиль, що таїть у собі невідомі загрози, оголошений заповідною зоною. Місцева звірина за відсутності людей почувається тут просто чудово. Скориставшись ситуацією натуралісти привезли до Зони рідкісних тварин, яким загрожує вимирання. «Переселенці» швидко освоїлися у місцевій атмосфері. Тур в Чорнобиль – це прекрасна можливість побачити унікальну природу Європи.

«Trips-to-Chernobyl» – екскурсія в світ-постапокаліпсис

Чорнобиль – це місце контрастів. Життя тут сусідить з «невидимим вбивцею» – радіацією. Якщо ви хочете побачити цю неймовірну територію своїми очима, замовте тур в Чорнобиль з Києва у «Trips-to-Chernobyl». Під час екскурсії ви почуєте ще багато історій про Зону – страшних, дивовижних та зворушливих.

А також побачите:

  • дитячі сади, школи і лікарні;

  • кінотеатр, ресторан і магазини;

  • пожежну частину і відділення міліції;

  • заводи, річковий порт, залізничну станцію і багато іншого.

«Trips-to-Chernobyl» – це найкращий провідник по Зоні Відчуження. Приїжджайте сюди, і гіди забезпечать для вас абсолютно безпечну екскурсію.