Як вибрати ковзани для початківців

Фігурне катання вважається одним з найкрасивіших і витончених видів спорту, яким охоче займаються не тільки професіонали, а й новачки. Головним інструментом для спортсмена, який освоює ази фігурного катання, повинні стати ковзани.

Как выбрать коньки, в которых вам будет удобно - Лайфхакер

Вибрати і купити якісні ковзани для катання на льоду можна, якщо знати, на що звернути увагу, оглядаючи товар. У магазинах Декатлон можна купити ковзани високої якості, вибравши найбільш зручний для себе варіант здійснення покупки – відвідавши один з магазинів мережі особисто або замовивши товар через Інтернет.

Чому вибір повинен бути правильним?

Не можна взяти перші-ліпші ковзани для фігурного катання, які підходять за розміром і почати навчатися виконувати різні фігури і елементи акробатики. Відповідальний підхід до вибору допоможе не тільки навчатися цьому грандіозному виду спорту у комфортних умовах, а й уникнути травм. Перше, що необхідно зробити – визначитися з типом ковзанів. Вибирати доведеться серед кількох варіантів, оскільки в продажу можна знайти ковзани:

  • Для фігурного катання;
  • Прогулянкові;
  • Хокейні;
  • Для бігу по льоду.

Найпоширеніший і затребуваний тип ковзанів – фігурні.

Фігурні ковзани: як виглядають, з чого виготовлені

Такі ковзани дозволяють виконувати складні акробатичні трюки і гімнастичні елементи на льоду. Черевик виконаний з грубого матеріалу, а до підошви кріпиться лезо з гострими зазубринами, які дозволяють виконувати складні трюки на слизькій поверхні.

Корпус черевика має бути виконаний з твердої шкіри хорошої якості, всередині повинна розташовуватися термоформувальна м’яка підкладка, що захищає ногу від перегріву і запобігає натиранню шкіри.

Основні рекомендації по вибору ковзанів

Комфорт під час тренувань і аматорських відвідувань ковзанки залежить від того, чи дотримані рекомендації по вибору ковзанів для фігурного катання. Основні правила вибору такі:

  • Необхідно вибирати ковзани на один розмір більше;
  • Приміряти потрібно на спеціальні панчохи для катання;
  • Черевик повинен прилягати до ноги, але не впритул;
  • Шнурівка має бути зручною.

Вибираючи ковзани для фігурного катання, необхідно звернути увагу на лезо. Ковзани для прогулянок або фітнес варіант оснащають лезом, яке непридатне для виконання трюків на льоду.

Особливу увагу необхідно приділити перевірці якості матеріалу виготовлення – це повинна бути шкіра без сторонніх запахів і вм’ятин. Шкіряні ковзани прослужать довго за умови регулярного догляду та експлуатації за призначенням.


Статистика

[covid-data]