Самим грандіозним і неймовірним являється святкування Різдва у Львові

Львів – це місто, яке заворожує своєю красою та колоритом. І тому хто насправді бажає відвідати його навіть карантин не завадить. Адже це центр культури всієї країни і навіть Європи. І саме в зимові свята місто стає неймовірним, і казковим. 

Саме у Львові багато пам’ятних місць, які збереглись і понині, та мають важливе історичне значення. І тут їх так багато, що за один день все і не зможеш побачить. На сайті https://lviv.travel/ua/news/orenda-avto-u-lvovi-novi-mozhlivosti-dlia-vidpochinku-u-starovinnomu-misti-pid-chas-karantinu можна подивитись маршрути на місця, які обов’язково слід відвідати, будучи на Західній Україні.

Чому варто орендувати авто будучи у Львові

Переваги оренди авто у Львові відчутні, і не варто нехтувати такою опцією. Адже місто дуже цікаве, і щоб зручно і просто було пересуватись по ньому варто взяти автомобіль.

Зимовий відпочинок у Львові 2019-2020: куди піти та що подивитись - Едем Готель

Причини для оренди автомобіля

  • авто дає можливість будувати свої власні плани стосовно пересування по місту (не потрібно підлаштовуватись під міський транспорт);
  • уникнення скупчення людей під час карантину є також дуже важливим пунктом;
  • кожне авто перед орендою проходить санітарну обробку;
  • можливість вивчати не лише саме місто, але і його околиці;
  • як саме побудувати маршрут залежить тільки від вас.

Свята у Львові

Звісно відпочинок у Львові як і у багатьох туристичних містах має не лише свій місцевий колорит, але й завжди дивує своєю організацією і підготовкою.

Будучи у Львові на зимові свята в першу чергу варто відвідати:

  • Львівський Новорічно-Різдвяний Ярмарок, де можна скуштувати різні місцеві смаколики (пампушки, карамельні яблучка, штруделі з різною начинкою, запашні ковбаски);
  • Зимову Резиденцію (тут можна грати в зимові ігри, взяти участь у створенні новорічної іграшки, навчитись готувати традиційні страви);
  • Катання на ковзанах в центрі міста;
  • Відвідати Вечірній Високий Замок (оскільки він знаходиться в 1 км від центру міста оренда автомобіля без водія тут буде дуже доречною);
  • Відвідати Фестиваль «Різдво в Гаю» (скуштувати західноукраїнські страви, послухати народні пісні, і зібрати Дідуха власноруч).

Безумовно це далеко не вся програма, яка підготовлена для гостей міста, адже зимовий відпочинок у Львові це те що не можна пропустити за жодних обставин. Саме тому варто взяти в прокат машину, і відвідати старовинне чудове місто, яке допоможе поринути в місцевий колорит, більше дізнатись про традиції та звичаї, які були у наших предків. До речі деякі з них, навіть залишились і до сьогодні.


Статистика

[covid-data]