Derhunter пропонує великий вибір одягу для полювання

Для того щоб було комфортно не лише вдома, але й під час полювання або активної прогулянки, варто вибирати той одяг, який є максимально зручним. І куртка deerhunter — це саме те, що потрібно. Сам бренд цього одягу був створений в Данії ще в 1985 році, а компанія F.Engel існує ще з 1927 р.  Цей сімейний бізнес очолює уже 4 покоління однієї сім’ї, і всі вони поділяють цінності і пристрасть до полювання, тому і займаються цією справою.

Звісно одяг під брендом Deerhunter став не просто одягом для полювання, а тим вбранням яке є зручним і високотехнологічним.

Чим відрізняється одяг Deerhunter

Варто розібратись в головних характеристиках одягу, щоб зрозуміти його відмінності, від всього того, що можна знайти на ринку:

  • спеціальний крій одягу, який має щось середнє між звичайним для повсякденного використання і при цьому в ньому зручно стріляти чи рухатись;
  • «мисливські» кольори допоможуть бути максимально непомітними;
  • дизайн допрацьован до найменших дрібниць;
  • для пошиття одягу використовуються лише якісні матеріали;
  • застосовуються сучасні технології;
  • тканина не боїться води, але при цьому вона пропускає повітря, цього вдалось досягти завдяки мембранній тканині (Deer-tex, або GOR-Tex).

Загалом одяг такого типу призначений або для полювання або для риболовлі. І навіть вибагливі покупці завжди можуть знайти собі зручний одяг для свого хобі. Адже deerhunter складається більше ніж з 10 колекцій спеціального одягу.

Що саме можна знайти в брендовому магазині Deerhunter

Звісно для кожної пори року одяг дуже відрізняється. Саме тому можна підібрати необхідне як для теплої пори року, так і для холодної (рукавички, штани, куртки, головні убори).

Для того, щоб створити потрібний одяг, компанія Deerhunter використовує 4 різні мембрани, та 5 видів матеріалів. Для створення теплого вбрання беруться спеціальні високоміцні матеріали, що стійкі до води та забруднення.

Як підібрати одяг в залежності від забарвлення

Одяг з камуфляжним забарвленням Deerhunter Innovation (колірний код 40) — чимось нагадає малюнки, які схожі на землю, траву, листя.

RealTree Edge (колірний код 46) – підходить для полювання в змішаних лісах, адже його візерунок нагадує листя, гілки, і т.д.

Deerhunter Innovation GH (колірний код 50) – це одяг з універсальним забарвленням, який допоможе залишатись непоміченим в будь-якому місці в будь-яку пору року, окрім зими. І ця лінійка має багато різних кольорів на вибір.

Догляд за одягом с мембраною

При можливості варто уникати прання, адже несильні забруднення можна легко прибрати за допомогою вологої тканини.

Для прання використовувати лише спеціальні засоби, і ніякого кондиціонера. Перед тим як відправити одяг в пральну машину його потрібно вивернути, і всі блискавки та ґудзики закрити.

Спеціальний одяг дозволить проводити час в комфорті, навіть під час активного полювання. А при правильному догляді він прослужить максимально довго.


Статистика

[covid-data]