Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Плитка на підлогу: характеристики, переваги, вибір

Керамічна плитка широко використовується для обробки підлоги, особливо у ванній кімнаті і на кухні. Вона буває різних форм, розмірів, кольорів та виготовляється за декількома технологіями. Облицювальна плитка на пол повинна бути якісною, міцної і матовою, що зменшує ковзання та ймовірність падінь.

Рекомендується звернути увагу на продукцію компанії Opoczno, для якої характерна висока якість і стильний дизайн. Кожна колекція має індивідуальний і вишуканий дизайн, а для виробництва використовується високоякісна сировина та новітні технології. В перспективі розвиток компанії та розширення ринку збуту високоякісної продукції.

Характеристики та особливості плитки на підлогу

Керамічна плитка на підлогу – це відмінний обробний матеріал, який володіє високими якісними та експлуатаційними властивостями. Це прямокутні або квадратні пластини з глини з одинарним або подвійним випалюванням.

Багатошарова структура плитки надає їй додаткової міцності, твердості і стійкості до механічних пошкоджень та інших зовнішніх факторів. Розрізняють пресовану та екструдовану плитку залежно від технології виготовлення.

Для обробки підлоги підходить кераміка завдяки хорошим декоративним якостям, міцності й тривалому терміну служби. На сайті компанії https://www.opoczno.com.ua/ є широкий асортимент кераміки від відомого виробника за доступною вартістю.

Для облицювання підлоги, в основному, використовується керамограніт і клінкер. Це один з найбільш міцних і твердих оздоблювальних матеріалів, який можна використовувати, як усередині приміщень, так і на вулиці.

Кераміка для підлоги: переваги та укладка

Перейшовши за посиланням https://www.opoczno.com.ua/offer-search/?o1=70, можна легко вибрати відповідну колекцію для дому або офісу. При цьому важливо звернути увагу не тільки на цільове призначення, але і ряд інших характеристик. До них відноситься розмір, форма, колір, стиль та ін.

До основних переваг підлогової керамічної плитки відноситься наступне:

  • висока міцність і твердість;

  • тривалий термін експлуатації;

  • відсутність ковзання;

  • хімічна стійкість;

  • стійкість до перепадів температур і морозу;

  • гігієнічність;

  • великий вибір продукції.

При укладанні слід дотримуватися певних правил, щоб підлогове покриття прослужило довгі роки. Матеріал укладають на товстий шар клею, але якщо підлога ідеально гладка, то можна і на тонкий.

Точність укладання і рівність перевіряється за допомогою будівельного рівня, при цьому прибираються надлишки клейового складу шпателем. Після укладання необхідно закрити шви між плитками, використовуючи спеціальну затірку.

За підлоговою плиткою легко доглядати, вона не боїться вологого прибирання і чистячих речовин. При цьому тривалий час зберігає свій якісний первинний зовнішній вигляд. Вона сумісна з системою «тепла підлога», тому не буде холодною взимку.