Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Системи інсталяції для унітазу: види, характеристики, вибір

Для стильного оформлення санвузла рекомендується звернути увагу на інсталяційні системи для підвісного унітазу. Сучасні інсталяційні системи представлені в широкому асортименті, відрізняються конструкцією, технічними характеристиками, принципом роботи та ін.

Слід вибирати системи від надійних виробників, наприклад, компанії Сersanit. Це всесвітньо відома група компаній з відмінною репутацією, яка пропонує якісні матеріали та сантехніку для оснащення ванної кімнати і дома.

Продукція високої якості, при цьому гарантується надійність, практичність та стильний дизайн. У перспективі – створення крупної торгової організації міжнародного рівня. Зараз представництва є у багатьох країнах по всьому світу.

Види і характеристики інсталяційних систем

Інсталяція для унітазу представляє собою особливу монтажну конструкцію, яка дозволяє закріпити його на зовнішній стіні. Залежно від особливостей конструкції розрізняють блочну і рамну модель. Перший тип можна кріпити тільки на несучій стіні, вона коштує недорого і характеризується простотою.

Другий тип має сталеву раму, тому може кріпитися на будь-якій стіні і надає можливість регулювання висоти приладу. Перед тим, як купити систему інсталяції, рекомендується заздалегідь уточнити, де вона буде встановлюватися.

Залежно від габаритних розмірів і місця установки інсталяція буває наступних видів:

  • стандартна;

  • низька;

  • кутова;

  • двостороння;

  • лінійна.

Стандартні моделі оптимально підходять для звичайних квартир з невеликою ванною кімнатою. Для малогабаритних санвузлів краще вибирати низькі інсталяції, висота яких становить не більше 82 см.

Двосторонні системи призначені для торгових центрів та інших громадських місць, коли установка унітазів виконується з двох різних сторін. Кутові використовуються для монтажу унітазу в кутку кімнати, відрізняються компактністю та особливою конструкцією.

Лінійні системи підходять в тому випадку, коли в одну лінію планується встановити раковину, біде, унітаз. У маленькому приміщенні не обійтися без душової кабіни, яка дозволяє легко і швидко прийняти душ. Вибираючи душ кабіни в ванну кімнату, необхідно враховувати її габаритні розміри, колір і дизайн, набір додаткових функцій, конструкцію, спосіб відкривання дверей, які використовуються матеріали для виробництва та ін.

Як вибрати систему інсталяції для унітазу?

При виборі системи інсталяції для підвісного унітазу слід також звернути увагу на комплектацію і спосіб управління (пневматичний або механічний). Важливою характеристикою є вид кнопки змиву води.

Вона може бути з двома режимами, безконтактною та з системою «змив-стоп». На сайті https://www.cersanit.com/ua/ можна вибрати якісні інсталяційні системи з гарантією якості і надійності. Безконтактні коштують дорожче інших типів, але вони надійні, зручні в експлуатації, гігієнічні та практичні.