Особливості сендвіч димоходів

Димохід є важливою складовою в разі, якщо для обігріву будівлі використовується твердопаливний або газовий котел. Він забезпечує якісне відведення продуктів горіння за межі опалювальних будівель.

Найбільш оптимальним варіантом для пристрою димохідної системи є сендвіч труби. Незважаючи на те, що вони з’явилися на ринку відносно недавно, двохстінні димоходи швидко набирають популярність, адже багато користувачів вже встигли оцінити їх переваги.

Особливості конструкції

Сендвіч труба складається з внутрішньої та зовнішньої частин, виконаних з високоякісної сталі. Між ними знаходиться теплоізоляційний матеріал (спучений перлітовий пісок або базальтова мінеральна вата). Діаметр труби та товщина термоізоляції може варіюватися в залежності від умов використання.

Двухстінний димохід забезпечує хорошу тягу, завдяки якісній теплоізоляції в ньому практично не утворюється конденсат. «Гільза» (внутрішня частина) при проходженні через неї продуктів горіння вмить нагрівається, але теплоізоляційний матеріал допомагає підтримувати тривалий нагрів усередині конструкції. Саме тому зовнішня оболонка димоходу сильно не нагрівається. Це забезпечує високу безпеку експлуатації димохідної системи.

Для підключення димоходу до топки опалювального приладу та обладнання розгалуження каналу використовуються трійники. За допомогою колінних відводів з кутом від 15 до 90 градусів можна створити необхідний вигин системи. Завдяки наявності різних комплектуючих та універсальності кріплень, труби сендвіч можна використовувати для обладнання димоходів будь-якої складності. Такі конструкції можна встановлювати, як зовні будівель, так і всередині приміщень.

У чому перевага двохстінних димоходів

Труби сендвіч, які використовують для облаштування димоходів при використанні твердопаливних та газових котлів, виробляють з високоміцної сталі. Матеріал витримує нагрівання до 400-650 ° С, він також стійкий до спалаху сажі. Серед переваг сендвіч димоходів можна також виділити:

  • · Стійкість до впливу вологи. Завдяки швидкому нагріву, всередині димохідної труби практично не утворюється конденсат. Тому в подібних конструкціях менше накопичується сажа, що дозволяє рідше обслуговувати систему.
  • · Вогнестійкість. Шар термоізоляції бере на себе основну температурне навантаження, тому зовнішній контур не нагрівається до критичної позначки.
  • · Простота монтажу. Сталеві двохстінні димоходи мають невелику вагу, що виключає необхідність в облаштуванні надміцного фундаменту. Всі елементи конструкції легко між собою з’єднуються. Завдяки наявності комплектуючих, можна спорудити димохід будь-якої складності, при необхідності змінити кут нахилу, оминути будь-які перешкоди. За допомогою надійних кріплень можна здійснити кріплення димоходу до стін будівлі або покрівлі.
  • · Стійкість до корозії. При згорянні палива виділяються агресивні сполуки, які можуть викликати руйнування внутрішніх стінок димоходу. Сендвіч труби виготовлені зі сталі, тому вони не бояться контакту з продуктами горіння та мають тривалий термін експлуатації.

Якісні та надійні сендвіч димоходи у Львові можна замовити на сайті topkadymohody.com.ua. Вони відрізняються привабливим зовнішнім виглядом, високою якістю, доступною ціною. Компанія «Топка» також займається підбором та розрахунком необхідних компонентів для облаштування димарів будь-якої складності. На всі конструкції надається офіційна гарантія.