Як отримати високі бали на іспиті IELTS в секції Speaking

Міжнародне тестування IELTS проводиться з метою перевірки рівня знання англійської мови. Це потрібно для того, щоб скористатися спеціальними імміграційними програмами. Успішне складання іспиту IELTS надає можливість навчатися в одному з понад 9000 кращих університетів світу. Результати тесту визнають понад 140 країн: США, Канада, Великобританія, Нова Зеландія та інші. Якісно підготуватися до тестування допоможуть викладачі курсів IELTS від nanoEnglish. Корисною буде підготовка до ielts online випускникам шкіл, бо вітчизняними університетами результати іспиту зараховуються замість ЗНО.

Особливості тестування в секції розмовної мови (говоріння)

Іспит складається з чотирьох модулів:
— Listening (слухання);
— Reading (читання);
— Writing (письмо);
— Speaking (говоріння).
Секція Speaking являється складною частиною іспиту, бо кандидати не знають питань, що може поставити екзаменатор. Для отримання бажаного результату треба добре розуміти формат іспиту. Спочатку екзаменатор задає прості особисті питання на теми роботи, навчання, проживання, друзів, свят, подорожей тощо. Далі треба за 2 хвилини розповіді розкрити тему, що надається в картці. На підготовку є 1 хвилина, за цей час можна зробити якісь нотатки. Завершується тест дискусією, що пов’язана з темою, яка розкривалася усно. Відповідаючи на питання треба продемонструвати вміння аргументовано відстоювати свої погляди та уподобання.
Для якісної підготовки до цієї частини іспиту потрібна мовна практика. Викладач nanoEnglish допоможе позбутися граматичних помилок, виправити вимову та інтонацію у реченнях. Курс підготовки до секції Speaking включає знайомство з можливими питаннями цього модулю іспиту та проведення активної мовної практики з викладачем. Якісна підготовка допоможе впоратися з хвилюванням та отримати високий бал за модуль Speaking.

Переваги освітньої платформи nanoEnglish

Львівська онлайн-школа nanoEnglish забезпечує високу ефективність вивчення англійської та якісну підготовку до тестування IELTS. Дистанційне навчання має безперечні переваги:
— для навчання треба мати лише доступ до інтернету;
— для занять можна обрати зручний час, щоб вони не заважали робочому графіку;
— в nanoEnglish безкоштовно видаються всі необхідні матеріали та посібники;
— завдяки використанню сучасних освітніх методик прогрес у вивченні мови спостерігається з перших занять.
Якщо є мета, що потребує знань іноземної мови, nanoEnglish допоможе її досягти.