Як УФ-друк застосовується на деревині?

УФ-друк дозволяє поєднувати новітні технології, мистецтво та природу. Завдяки йому можна створити унікальну роботу, адже метод гарантує високу якість друку та стійкість до несприятливих умов. Друк на дереві часто використовується у сфері дизайну, наприклад, для оформлення фасадів меблів, стільниць тощо.

Прямий УФ-друк гарантує якість відбитка на роки та дуже хороше відтворення кольорів. Завдяки цьому графіка, нанесена на дерево, буде мати приголомшливий вигляд. Можна використовувати фрезеровану деревину, а досвідчені графічні дизайнери Декорпринт пристосують дизайн під замовлення або спеціально вирізаний шматок дерева.

УФ-друк на дереві популярний у багатьох галузях промисловості

Він знаходить застосування від дизайну інтер’єру, виробників меблів, івент-компаній до власників різних видів бізнесу. Ця технологія застосовується насамперед для оформлення інтер’єрів квартир, офісів, компаній, готелів, торгових центрів і для візуальної ідентифікації компаній. Особливо рекламна галузь цінує УФ-друк як чудовий інструмент роботи.

Переваги ультрафіолетового друку

  • З уже надрукованих поверхонь не виділяються шкідливі запахи, які можуть негативно вплинути на організм людини. Відбитки можна використовувати в інтер’єрах службових приміщень (квартири, ресторани, офіси, торгові центри, готелі).

  • Чорнило, що стає твердішим під дією ультрафіолету, стійке до вицвітання, розмитості й подряпин.

  • Висока довговічність друку та стійкість до несприятливих погодних умов. З цієї причини його також можна використовувати на відкритому повітрі (реклама на будівлях, інформаційні дошки, вивіски).

  • Метод підходить для широкоформатного друку, а також для дрібних елементів, зокрема з оригінальною формою.

  • УФ-друк дозволяє отримати виразні насичені кольори, які точно відтворюють графіку. Друк не всмоктується в основу і не поширюється по поверхні. Завдяки опроміненню чорнило дуже швидко сохне.

  • За допомогою багаторазового друку ви можете отримати надрукований відбиток, який зможуть читати люди з вадами зору.

  • Процес цього типу друку екологічний. Чорнила, що твердішають під ультрафіолетовим випромінюванням, не містять розчинників. Тож відсутні шкідливі речовини, які можуть випаровуватися й потрапляти в оточення.

Довговічність і стійкість до пошкоджень

УФ-друкарська фарба – це рідкий полімер. Під час друку вона опромінюється ультрафіолетовими променями від світлодіодних ламп. Так починається процес полімеризації фарби. Друк затвердіє і зміниться з рідкої форми на тонкий шар. Тому УФ-друк стійкий до шкідливого впливу погодних умов: води, вологи, сонця.

Стійкість УФ-друку до зовнішніх умов значно вища, ніж у розчинників або латексних відбитків. Висока твердість друку робить його менш схильним до подряпин і стирання графіки під час її використання. УФ-друк не вимагає додаткового захисту лаком або захисним ламінатом, що значно пришвидшує все виробництво.

Технологія УФ-друку робить відбиток відразу сухим і готовим до використання чи подальшої обробки. Оскільки друкований матеріал не вимагає висихання, його можна негайно вирізати, склеїти, упакувати тощо. Це дуже скорочує виробничий процес від ідеї до готового продукту. Через свої переваги УФ-друк на деревині став дуже популярним. Це практичне та довговічне рішення. Звертайтеся до Декорпринт – і спеціалісти залюбки проконсультують вас.