Як вибрати матрац для людей похилого віку?

Пенсійний вік – для більшості пора, коли «кожна кісточка дає про себе знати». Переважна кількість українців виходить на пенсію з цілим переліком хронічних хвороб. Саме тому правильне облаштування спального місця має принципове значення. На сайті відомих інтернет-магазинів завжди можна вибрати ортопедичний матрац . Широкий діапазон цін дає можливість кожному покупцю придбати якісну річ за доступну вартість і бути впевненим в оригінальності бренду.

Можливість повноцінного відпочинку допоможе бадьоро почуватися вранці і навіть забути про деякі неприємні симптоми – затікання спини, болі в поясниці чи в шийному відділі. Торговий центр Марк співпрацює з провідними виробниками ортопедичних матраців, які втілюють у своїй роботі актуальні тенденції. На багатьох меблевих фабриках до розробки нових моделей залучаються не тільки дизайнери та конструктори, але й медичні фахівці.

Головні ознаки якісного матрацу

Для того, щоб покупка повною мірою виправдали ваші очікування, рекомендуємо звернути увагу на наступні характеристики матрацу:

  • Висота. Вона повинна бути комфортною для конкретної людини. Літнім людям нерідко складно «здиратися» на високі ліжка або навіть сидіти на них. Необережний рух може призвести до випадкового травмування.

  • М’якість. При виборі потрібно знайти компромісне рішення між особистими вподобаннями та порадами дільничного лікаря. Матрац підбирається з урахуванням супутніх хвороб. Інколи має сенс придбати подвійний матрац – з жорсткою та м’якою стороною. Частину ночі бабуся чи дідусь буде ніжитися на м’якенькому, а частину – спати «за правилами».

  • Екологічність. Використання у виробництві натуральних та гіпоалергенних матеріалів захистить пенсіонера від алергії. Перед замовленням товару не зайвим буде поцікавитися у літнього родича, чи мав він алергічні прояви на якісь певні матеріали.

Важливим критерієм вибору є захист матрацу від вологи (випадково пролитого чаю, поту, фізіологічних відправлень). Для отримання кращого результату потрібно також звернути увагу на якісний чохол-наматрацник. Це суттєво спростить догляд за спальним місцем похилої людини.

Як призвичаїтися до корисної новинки?

Інколи правильно облаштоване спальне місце здається людині дуже жорстким та незатишним. Зазвичай це буває у тих, хто звик спати на надм’яких перинах. У будь-якому випадку не треба поспішати продавати омріяну новинку, адже 60% власників новеньких ортопедичних матраців проходять період подібної адаптації.

Перш за все, потрібно себе переконати: труднощі звикання минуть через 7-20 днів, а свою користь ортопедичний матрац буде дарувати кожної ночі. На перших порах можливо придбати додатковий наматрацник або підстелити «щось м’якеньке». Але з кожним днем потрібно рухатися у бік здорового сну та правильно облаштованого спального місця.

Мине небагато часу, і ваша спина та м’язи віддячать здоров’ям!