Кейс запуску платформи «ВиBEERрай» від AB InBev Efes Україна представили на конференції

На минулій FMCG-конференції, компанія Ab InBev Efes Україна представила свій кейс по успішному запуску B2B платформи «ВиBEERрай», розповіла про те, як вдалося прийти до ідеї створення такого сервісу, а також які плани і цілі тепер ставляться на майбутнє. Компанію Ab InBev Efes Україна представляв національний менеджер з технологій і процесів продажів Ярослав Сидорик. У його доповіді було багато чого цікавого для аудиторії, присутньої на конференції. У тому числі це стосується трендів ринку, основних моментів, з якими зіткнулася компанія Ab InBev Efes Україна при старті сервісу «ВиBEERрай», а також результатів його запуску в цифрах.

Онлайн платформа «ВиBEERрай» була запущена компанією Ab InBev Efes Україна саме зараз не просто так, оскільки пандемія, що має місце в світі в останній рік, істотно змінила ставлення людей до закупівель будь-якої продукції. За допомогою сервісу «ВиBEERрай» від Ab InBev Efes Україна, мінімізується соціальний контакт і економиться час на замовлення необхідної продукції, причому займатися плануванням закупівель можна в будь-який час доби, що і є трендової тенденцією, і найпопулярнішим запитом покупців.

Уже сьогодні, запуск сервісу «ВиBEERрай» дозволив за даними березня 2021 року перевести на такий вид закупівель до 15% вторинних обсягів каналу традиційної торгівлі і HoReCa. А до кінця 2021 року в компанії Ab InBev Efes Україна розраховують підняти цей показник до 30 відсотків.

«ВиBEERрай» від Ab InBev Efes Україна економить час і мінімізує соціальний контакт

Запити покупців постійно грунтуються на трендах, в першу чергу що стосується використання сучасних технологій в роботі, і компанія Ab InBev Efes Україна для таких цілей, запустивши онлайн-платформу «ВиBEERрай», стала першою в пивній індустрії України, хто створив такий сервіс для своїх клієнтів . До того ж зупинятися на досягнутому в компанії не збираються, оскільки вже на сьогоднішній день, крім продукції компанії Ab InBev Efes Україна на порталі «ВиBEERрай» можна закупити також і супутні товари для бізнесу, що дозволяє ще більш ефективно управляти наявними часом і отримати додаткові послуги в рамках одного сервісу.

На сьогоднішній день, через «ВиBEERрай» клієнти Ab InBev Efes Україна можуть замовляти продукцію більш, ніж з 80 складів дистриб’юторів по всій Україні, а загальне число працюючих в системі торговельних точок досягло 15 тисяч. До кінця 2021 року в плани Ab InBev Efes Україна входить збільшення кількості працюючих з порталом торгових до 23 тисяч.