Електровелосипед — мастхев 2021 року

Справжнім трендом цього року став електровелосипед. Прихильники здорового способу життя та збереження екології масово пересідають на такий вид транспорту. Тим більш, що в мережі, а саме в інтернет-магазини Megaenergy можливо знайти безліч моделей як електровелосипедів, так і іншого типу електричних засобів пересування.

В чому переваги електронного транспорту


Дуже часто електровелосипеди купують для всієї родини. Їх легко опановують як дорослі, так і малі. На них зручно пересуватись літнім людям. Які основні плюси даного транспорту:

  • Економічність — не потрібне дороге пальне.
  • Просте обслуговування.
  • Дешевше технічне обслуговування, ніж в автомобіля.
  • Можна заряджати від будь-якої розетки.

До того ж, такий електричний транспорт не забруднює навколишнє середовище. Від електровелосипеду, на відміну від автомобілів, немає шкідливих викидів СО₂.

На електричному велосипеді з достатньою потужністю двигуна, та одному заряді батареї можливо проїхати до 100 км. Його легко зберігати у квартирі, або в підсобному приміщенні. Відключивши мотор-колесо, можна використати його як звичайний велосипед, потренувавши м’язи.
Один з недоліків, що на такому транспорті не поїдеш в дощ, або сніжну заметіль.

Де придбати електротранспорт


Для початку треба визначитись з критеріями вибору. Для кого робиться покупка, на які відстані плануються поїздки, чи потрібна висока швидкість — відповіді на ці питання окреслять коло характеристик майбутнього «коня». Передивившись моделі в каталозі інтернет-магазину Megaenergy, вибір зробити легко. У магазині представлено наступні електровелосипеди:

  • Cruiser Bafang має великі колеса 28 дюймів, але важить всього 29 кг. Укомплектований передньою фарою, регульованим кермом, підніжкою. Його літієво-іонний акумулятор розраховано на 1000 заряджань. Раму зроблено зі сталі, має дисковий тип гальм. Двигун-колесо заднє, редуктове. Заряду АКБ вистачить на 5 годин, потужність двигуна 250 Вт.
  • Lira дозволить спокійно їздити як по міським дорогам, так й в сільській місцевості. Низька сталева рама, та широкі колеса роблять машину стійкою та збалансованою. Задній привід редукторного мотор-колеса надійний та прохідний. Потужність в 350 Вт дозволить розвити швидкість до 30 км/г. Літій- іонний акумулятор витримає 4,5 години поїздок. Важить така машина 35 кг.
  • JOY City є моделлю, що складається. Регулюється висота сидіння та керма. На ньому можуть пересуватись підлітки. Модель легка, компактна. Пасує як для відпочинку, так і для господарчих поїздок. Має LCD-дисплей. Потужність 350 Вт дає швидкість 25 км/г.

Європейські виробники електромашин роблять ставку на їх масове використання в найближчому майбутньому. Цей зручний, екологічно чистий та економний засіб пересування може зробити наші міста зручними для життя.