Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Основні заходи по догляду за газоном восени

Основні заходи по догляду за газоном восени

Як і весна, осінь — це час приділити особливу увагу годуванню трави та контролю стану якості ґрунту. Універсальні сезонні трави потребують специфічного догляду, особливо коли вони готуються до заморозків. Про це ми сьогодні Вам і розкажемо. Більше інформації на нашому сайті.

Вересень — середина жовтня

Часте навантаження на газон протягом літа могли призвести до ущільнення ґрунту, а зниження температури означає, що коріння трави потребує додаткових поживних речовин. Ось декілька кроків для підготовки газону до приходу холодів.


1. Удобрюйте газон. Універсальні трави отримують користь від внесення добрива наприкінці вересня після того, як температура почала охолоджуватися. Це допомагає підготувати його до холодної зими, у цей час вона переходить у спокій.

2. Аерувати і контролювати. Якщо у вас є нерівна трава або заросла солома, як варіант, пройдіть ще один прохід своїм аератором та граблями для вирівнювання.

Це також ідеальний час для початку процесу підсівання насінням. Холодніші температури та відсутність швидко зростання бур’янів знімають тиск з вашої трави, що робить час простішим для догляду, ніж влітку.
Визначивши траву на своїй галявині, розкидайте насіння в нерівних місцях і злегка зрихліть траву граблями, щоб з’єднати насіння з ґрунтом. Регулярно поливайте та уникайте пішохідного руху, оскільки трава тільки починає проростати.

3. Відрегулюйте леза косарки. Коротша трава є більш корисною в холодні місяці, особливо коли листя починає опадати з дерев. Опустіть ножі косарки на середню позицію регулювання, щоб постригти та підготувати її до зимових місяців.


Середина жовтня — листопад

Коли листя почне опадати, а зима на горизонті, змініть свій режим на те, щоб ваша трава була очищена від сухого, гілочок, листя та інструменти потрібно підготувати до майбутнього холодного сезону.

1. Тримайте траву чистою. Хоча деяке листя буде розпадатися, щоб з часом підживити ваш ґрунт, також думайте, що шар листя буде утримувати сонце, воду та повітря від коріння трави. Це недуже добре для газону, тому що він буде запарюватися і шкідники знайдуть свою домівку. Згрібайте або видувайте листя пилососом і знімайте купу, щоб перешкодити шкідникам та дрібним тваринам будувати свою домівку у вас на траві.

2. Перехід ваших інструментів. Очищайте будь-які ручні або електроінструменти влітку та восени та переконайтесь, що вони зберігаються в місцях, готових до зими, щоб уникнути іржі або гниття. Якщо протягом літа у вас виникли проблеми з косаркою, подивіться на проблему перед закриттям сезону.
Витратьте хвилинку, щоб перевірити свою снігоприбиральну машину, лопати та матеріали для обмерзання для першої хуртовини.

3. Видаліть усі остаточні бур’яни. Перевірте свій газон на наявність бур’янів, що звисають, щоб гарантувати, що весну ви починаєте свіжою, нічим не стримуючи пишну зелену галявину.
ВзимкуХолодні місяці — ідеальний час, щоб максимально дозволити газону відпочити від пішохідного руху та непотрібного озеленення. Ваша спляча трава, швидше за все, буде процвітати з мінімальними перервами протягом сезону.

Грудень-лютий

Всі кроки, які ви зробили восени — підживлення, підсівання та видалення листя — налаштують ваш газон на безпечну та здорову зиму. Ось дві загальні поради щодо захисту газону в міру охолодження погоди.

1. Пам’ятайте про свої методи лікування. Деякі речовини для обмерзання тротуарів та під’їздів завдають шкоди траві та рослинам. Поширюючи ці матеріали, уникайте їх розповсюдження по краю газону або грядок, навіть якщо вони покриті снігом.

2. Легко ступайте по своїй галявині. Уникайте надмірного тиску на зимову траву та грунт, щоб уникнути мертвих ділянок навесні. Це може статися як від пішохідного руху, так і від розміщення на газоні важких предметів, таких як палі дров або паркування снігоприбиральних машин.