Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Особливості монтажу котельного обладнання

Будь-яке будівництво передбачає монтаж котельного обладнання, чи то житлове приміщення або офісний будинок. Від того, наскільки якісно пройде його установка, будуть напряму залежати терміни експлуатації техніки.

Етапи та нюанси монтажу

Для установки котельного обладнання потрібно спеціально підготовлене для цих цілей приміщення. Всі норми, за якими воно повинно бути обладнане, чітко регламентуються законом. У тому місці, де передбачається встановлення всієї потрібної опалювальної та газової техніки, повинно бути досить багато вільного простору. Це потрібно для того, щоб до обладнання забезпечувався безперешкодний доступ.

У котельних є три базових призначення:

  1. Опалювальні. Така котельня монтується для того, щоб забезпечувати теплом всі системи, вентиляцію, нагрівати воду.
  2. Виробничі. Потрібні для технологічного теплопостачання.
  3. Комбіновані. Котельня забезпечує і теплові мережі та технічне обладнання.

Етапи монтажу котельних

  • Проєктування На цьому етапі уповноважені особи визначають, яка потужність необхідна техніці, яке обладнання буде потрібно для оптимального функціонування системи, підбирають діаметр всіх труб.
  • Монтаж. Це найбільш трудомісткий процес, під час якого встановлюються: газове обладнання та пальники, котли й баки, бойлери та насоси, прилади для контролю і виміру, сигналізації, запірна арматура і Гідрострілка.
  • Підключення зовнішніх комунікацій. Відразу після того, як монтаж здійснений, обладнання підключається до зовнішніх інженерних мереж.
  • Перевірка. Це один з найважливіших етапів, оскільки перевірка передбачає повноцінні випробування нової котельні протягом декількох діб, щоб в майбутньому уникнути аварійних ситуацій.
  • Звітність. Останній крок — складання звітів з випробувань обладнання. Якщо воно пройшло успішно, то котельню можна сміливо використовувати за призначенням.

Звичайно, навіть найякісніша робота майстрів не гарантує, що одного разу обладнання не прийде в непридатність. У кожної техніки є певний термін служби, а потім вона поступово починає виходити з ладу. В цьому випадку потрібно реконструкція котельного обладнання, щоб замінити старі складові на більш сучасні та потужні. Це допоможе знизити витрату палива і підвищити якість теплопостачання.

Не варто тягнути з цим питанням, тому що якщо котельня стара, кожна хвилина зволікання може обернутися серйозними наслідками. Де замовити монтаж котельні. Якщо вам потрібен монтаж або реконструкція котельного обладнання, то звертайтеся в перевірену компанію, де працюють тільки першокласні фахівці, які мають великий досвід в даній спрямованості. На кожному етапі робота майстрів проходить суворий контроль якості, що зводить до нуля ризик шлюбу.