Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Правильне харчування запорука здоров’я собаки

Кожна людина, в чиєму будинку є або була собака знає, як важливо правильно підібрати сухий корм. Безумовно, все пізнається в порівнянні, і іноді, щоб знайти ідеальний варіант, необхідно перепробувати майже всі торгові марки, представлені в магазині. Але буває і так, що корм підходить з першого разу. Це відбувається в тому випадку, коли вибору корму приділяють особливу увагу ще в цуценячому віці. Ні для кого не секрет, що існує спеціалізований корм для цуценят, що відрізняється від звичайного вмістом білка, вітамінів та інших корисних компонентів.
Якщо зараз ви зіткнулися з вибором корми, зверніть увагу на три речі:
Склад корму. В ідеалі, в кормі повинно міститися мінімум зернових культур, і переважати м’ясні інгредієнти. До такого корму для цуценят можна віднести корм для собак супер преміум складу.
Ціна. З огляду на те, що корм для собаки — це щоденний її раціон, слід підраховувати його витрата заздалегідь, і визначитися, яку суму Ви готові витрачати щомісяця. Міняти корм часто вкрай не рекомендується.
Засвоюваність. Купуючи корм в перший раз, беріть найменшу упаковку для проби. Можливо, з якихось причин корм не підійде цуценяті, тоді Ви зможете вибрати інший, не втративши багато грошей.

Корм для цуценят може бути, як сухим, так і вологим. Вибір одного з варіантів буде залежати в основному від Ваших побажань, ніж від смакових уподобань цуценя.
Для початку вирішіть, скільки разів в день Вам зручніше годувати цуценя. Якщо Ви працюєте цілий день, то ідеальним варіантом буде сухий корм для собак, так як він більш калорійний і насичений. Два годування в день достатньо для здорового росту і розвитку цуценя.
До переваг сухого корму можна віднести його економічність, зручність у використанні і не сильно виражений запах. Наприклад, вирушаючи в поїздку Вам буде набагато зручніше взяти з собою сухий корм.
Прихильників вологого корму теж чимало. Якщо сухий корм більш зручний для людей, то вологий приносить користь самій собаці. Високий вміст вологи в кормі заповнює потребу собаки в рідини. Якщо Ви помічаєте, що цуценя п’є мало води, зробіть вибір на користь вологого корму.

Паштет для собак — це не просто смачний корм, а дуже корисне, смачне і оптимально збалансоване харчування. Вологі корми для собак паштети забезпечать організм собаки всіма необхідними вітамінами і мікроелементами, які так потрібні для активного способу життя та здоров’я. Оре зможе відмінно урізноманітнити раціон вашого улюбленця, а також підійде для постійного застосування. Так як в ньому міститься високий вміст вологи, паштет для собак служить як профілактика від ожиріння, а також знижує ризик захворювання сечокам’яної системи.

Паштет для собак дуже смакує улюбленцю. Вміст м’ясних інгредієнтів приваблює цуценя, забезпечує значним рівнем вологи.

Широкий асортимент харчування для собак представлено в інтернет магазині JustZoo. Сухий корм преміум класу, супер преміум класу та економ представлений на сайті в широкому асортименті.

Вибір правильного харчування допоможе зробити зоомагазин JustZoo, що дозволить забезпечити собаку здоровим, корисним і збалансованим раціоном. Смачне харчування обов’язково полюбиться вашим улюбленцям, так як містить натуральне м’ясо і м’ясопродукти.