Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

«РеОтон» с 1993 року знаходить рішення для поліпшення життя слабочуючих

З проблемами порушення слуху стикається величезна кількість людей у всьому світі. За даними ВОЗ тільки серед молоді такому ризику піддається понад 1,1 млрд осіб. Статистика по країнах виглядає не краще. Наприклад, за медичною статистикою в Україні приблизно 1% громадян страждають від повної втрати слуху, а ще 7–9% періодично шукають, де купити слуховий апарат, тому що зіткнулися з погіршенням цієї функції організму. Не дивно, що в країні активно розробляються способи повертати слабочуючим нормальний рівень якості життя.

Продуктивна співпраця українських і данських вчених

Компанія «РеОтон» входить у великий міжнародний холдинг, що спеціалізується на виробництві слухових апаратів Widex. Сфера її діяльності охоплює не тільки продаж продукції, а й надання послуг медичного та технічного характеру. Детальніше про те, як купити слуховий апарат, можна дізнатися на офіційному сайті reoton.com.ua/buy. Для зручності користувачів там передбачений вибір мови, на якій відображається текст: російська або українська.

Перший апарат Widex з’явився в далекому 1956 р. З тих пір холдинг постійно вдосконалює технології. Так, перехід з аналогових моделей на цифрові почався ще в 1995 р. А ще через 2 роки, в 1997 р., розробники представили світу внутрішньоканальний слуховий апарат, який удостоївся золотої медалі IDEA 98.

Відкриття в рамках холдингу української медичної компанії Реотон збіглося з часом переходу в сурдології «від аналога до цифри». Сучасні лінійки слухових апаратів представлені моделями чотирьох основних типів:

  • внутріканальними;
  • внутрішньовушними;
  • завушними;
  • телефонами в вушному каналі.

Працюючи як єдина команда Widex, фахівці холдингу пропонують кращі досягнення в сфері корекції та усунення порушень слуху.

Професійно точна діагностика

Щоб визначити, чи потрібен слуховий апарат, і правильно підібрати модель, необхідно індивідуальне дослідження, яке дозволяє:

  • з’ясувати стан середнього вуха;
  • виявити ступінь порушення слуху і причини його виникнення;
  • поставити точний діагноз;
  • підібрати можливі способи компенсації.

У слуховому центрі «РеОтон» цим займаються кваліфіковані фахівці з багатим досвідом, використовуючи високоточне діагностичне обладнання. Також в центрі виготовляють індивідуальні вушні вкладиші, що поліпшують якість акустичної передачі апарату і підвищують зручність його використання.