Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Світлодіодні лінійні світильники: основні переваги використання

Для організації додаткової системи освітлення в будинку досить часто використовуються лінійні світильники. Їх зручно розміщувати на поверхні, плюс вони універсальні у використанні (підійдуть як в гараж, так і в вітальні кімнати або кухні). Віддавати перевагу варто саме свiтильникам на світлодіодах. Таку рекомендацію дають фахівці, тому що дані конструкції мають кілька очевидних переваг в порівнянні з іншими.

подвесной и встроенный линейный свет: Линейные светильники PROF F.65. Дизайнерские светодиодные светильники CENTRSVET | Для дома, Светильники, Пространства

Чим світлодіодні світильники краще

Якщо ви потребуєте в товарі з даної категорії, світлодіодні світильники оптом можна замовити в компанії Vestum. На кожне замовлення клієнти отримують знижку — 2%. Завжди на сайті вказана актуальна інформація з приводу наявності товару на складі. В даному напрямку фірма працює вже більше 12 років, тому хвилюватися з приводу якості обслуговування точно не доведеться.

Свiтильникам на світлодіодах варто віддати перевагу з наступних причин:

  1. Відрізняються від інших видів високою міцністю: довгий термін служби гарантований при різних умовах експлуатації. Вироби можуть працювати навіть в екстремальних температурних режимах — до -60 градусів за Цельсієм.
  2. Гарантується екологічність продукції. У світлодіодних світильниках немає шкідливих речовин, а також газів. Відсутність отруйних елементів дають додаткову безпеку при використанні світильників.
  3. Більш економічні щодо споживання електроенергії: зможете витратити на оплату комунальних послуг в два рази менше, ніж у випадку з люмінесцентними лампами.
  4. Світлодіодні світильники можуть працювати без перерви протягом тривалого проміжку часу. Якщо лампа буде включена 10 годин кожен день, період використання може доходити аж до 50 000 годин. Показник перевищує дані ламп розжарювання в 200 разів.
  5. Низькочастотні пульсації відсутні, тому світло від світлодіодних світильників не несе негативного впливу на очі людини. Дані вироби використовують навіть в освітніх установах і офісах.

Якщо вам потрібно організувати додаткове освітлення в будинку, вибирайте світлодіодні світильники. Вони точно виправдають свою вартість якісною роботою. Оформити замовлення можете в інтернет-магазині компанії Vestum. У каталозі представлені не тільки лінійні світильники, але і ряд інших моделей. Так що обов’язково ознайомтеся з повним асортиментом. Якщо важко знайти якийсь певний товар, зв’яжіться зі службою підтримки клієнтів. Відповідальний фахівець допоможе з вирішенням проблеми.