Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

WEST AUTO HUB: які можливості пропонує клієнтам сервіс

Імпорт і експорт транспорту — складний процес, в якому потрібно врахувати багато тонкощів і нюансів. Саме тому роботу в даному напрямку зазвичай довіряють фахівцям. Це, по-перше, скорочує час, по-друге, звільняє від необхідності самостійно збирати потрібні папери, проводити розмитнення і сертифікацію транспортного засобу.

Якщо вам потрібна допомога, можете звернутися в комплексний центр WEST AUTO HUB. Головна особливість полягає в тому, що тут є всі послуги для успішного імпорту і експорту автомобілів. Також компанія wah організовує для своїх клієнтів доставку транспортних засобів. Страхувати авто не потрібно: автовози, які беруть участь в процесі транспортування, вже повністю застраховані.

Що ще пропонує споживачеві компанія WEST AUTO HUB

Послугами комплексу WEST AUTO HUB можуть користуватися не тільки приватні особи, а й бізнесмени, які продають на вітчизняному ринку пригнані з-за кордону автомобілі. Компанія WAH пропонує клієнтам спростити і прискорити бізнес-процеси. Виглядає це наступним чином:

  1. В каталозі доступних для покупки автомобілів ви переглядаєте відповідні варіанти. Оформлюєте покупку.
  2. Питання доставки на себе всі бере компанія. Транспортні засоби поставляються з будь-якої точки Європи.
  3. Відразу по прибутті в комплекс WEST AUTO HUB автомобілі відправляються в зону митного контролю для розмитнення. Після — на сертифікацію. Фахівці в процесі перевіряють, щоб автомобіль відповідав екологічним стандартам.
  4. Комплекс включає в себе відділ, що займається реєстрацією та перереєстрацією транспортного засобу. Послугу замовити можна в онлайн форматі. При подачі заявки ви обираєте для себе зручний час, дату і локацію, де хотіли б зареєструвати авто. Потім потрібно приїхати на територію комплексу, подати документи і отримати українські номерні знаки, а також технічний паспорт транспортного засобу.

Комплекс WEST AUTO HUB — унікальна платформа, створена спеціально для ввезення та вивезення автомобілів. Саме тут можна отримати весь спектр послуг: від доставки і до супроводу реєстрації машини. Також користувачам відкривається доступ до зручного мобільному додатку: з його допомогою можна відстежувати місцезнаходження автомобіля. Будь-які питання можна задати персональному менеджеру: фахівець завжди готовий допомогти з вирішенням вашої проблеми. З іншими аспектами користування порталом можете познайомитися на офіційному сайті wah.ua.