Що вибрати для кухні: стільницю з кварцу або з мармуру?

Стільниці для кухні з кварцу сьогодні на піку своєї популярності і є практично в кожному будинку, квартирі, офісному інтер’єрі, ресторані і кафе. Підвищений інтерес до виробу спричинює не тільки візуальна схожість з дорогим мармуром, але і чудові якості штучного каменю. До складу останнього входить кварцевий агломерат з невеликою кількістю вулканічної смоли, що робить сировину бездоганною.

Переваги кварцевих стільниць

На базі нашої компанії розгорнуто власне виробництво. Завдяки обладнанню найвищого класу і досвідченим майстрам ми можемо виготовити полотно будь-яких габаритів, фактури і відтінку. Останнє реально втілити за допомогою використання кращих італійських технологій і імпортних матеріалів.

Працюємо як з готовими дизайнерськими проектами, так і самі розробляємо ескізи. Всі, у кого є ідея і не вистачає лише її втілення, сміливо звертайтеся до наших консультантів або самостійно скористайтеся проектним конструктором на сайті.

Унікальні якості кварцу

Натуральний камінь виглядає красиво і привнесе в будь-який інтер’єр розкішності, але за якісними характеристиками програє. Наприклад, візьмемо дорогий мармур. Мінерал має велику вагу, що робить його таким, який важко транспортувати. Для перевезення і монтажу потрібні чималі кошти і не одна людина.

Крім того, натуральний мармур пористий, а це значить, що бруд і бризки швидко проникають всередину поверхневого шару і їх вичистити практично неможливо. Нічого подібного немає при використання штучного каменю. Ось чому наша компанія вирішила виготовляти продукцію з агломерату.

Кварцевий матеріал надає стільниці для кухні:

  • Довговічності.
  • Надійності.
  • Термостійкості.
  • Функціональності.
  • Міцності.
  • Стійкості до розмноження бактерій.

Такі екземпляри легкі в догляді і використанні. Готувати на них – одне задоволення. Кожна турботлива господиня гідно оцінить полотнище з кварцу.

Рекомендації щодо вибору

Ідеї оформлення стільниці для кухні настільки різноманітні, що в них можна з легкістю загубитися. Але ми допоможемо зробити правильний вибір.

Вам лише потрібно перед оформленням замовлення визначитися з видом кухні. Буде у вас лише робоче полотно або індивідуальний острівець. Вирішіть, який відтінок або зовнішній вигляд вигідніше впишеться в навколишній дизайн.

Пройдіть в каталог BEST-TOP. Перегляньте готові зразки. Якщо там немає бажаного варіанту, замовте у нас! Ціни вас порадують.