Сучасний медичний центр Da-Vinci Clinic

Фахівці медичного центру Da-Vinci знають, що гарне здоров’я — велика цінність, яка є невід’ємною складовою щасливого життя. Тому робота команди клініки спрямована на повернення здоров’я пацієнтам. У цьому їм допомагає досвід та клінічні знання кваліфікованих лікарів, використання доказової бази при виборі тактики лікування, сучасне технічне оснащення центру та застосування актуальних хірургічних методів.

Переваги клініки

5 причин звернутися у медичний центр Da-Vinci:

  1. Прямий контакт пацієнта та лікаря. Консультація та все спілкування проводиться безпосередньо — доктор та пацієнт спілкуються особисто, без реєстраторів, менеджерів і консультантів. Фахівці безперервно підтримують зв’язок з хворими, оскільки зацікавлені в їх одужанні.
  2. Сучасне технічне обладнання та інноваційні варіанти лікування дозволяють усунути симптоми захворювання і його причини в короткий термін. Крім цього новаторські ідеї, ефективність яких підтверджена клінічно, гарантують досягнення бажаного результату в лікуванні.
  3. Прозора політика. Дізнатися вартість діагностики, консультації лікаря або процедури можна ще до запису на первинний прийом. Клініка гарантує пацієнтам чесну цінову політику без прихованих платежів, щоб клієнт знав скільки та за що він сплатив.
  4. Відсутність бюрократії. Попередній запис дозволяє уникнути очікування у черзі.
  5. Кожен пацієнта — друг Da-Vinci. Після звернення у клініку, клієнту пропонується особистий консультант, який готовий відповісти на всі питання та допомогти з розв’язання проблем.

центр флебології

Сучасна флебологія та можливості у Da-Vinci Clinic

Відділення флебології складається з команди фахівців, діяльність якої спрямована на комплексне лікування варикозної хвороби. Поєднання медикаментозного, компресійного та малоінвазивного методів лікування дозволяє знижувати ризик рецидиву та проводити естетичну корекцію дефектів.

Сильні сторони відділення флебології:

  • Повноцінна діагностика проводиться за 30 хвилин.
  • Абсолютна безболісність усіх втручань.
  • Проведення повноцінного лікування варикозно розширеної вени за 1 годину.
  • Мінімальна тривалість відновного періоду після процедури.
  • Застосування всіх сучасних методів для лікування варикозної хвороби.

Відділення флебології створювалося провідними судинними хірургами та флебологами. Консультацію та лікування пацієнтів проводять кваліфіковані лікарі, що мають науковий ступінь професора та кандидата медичних наук. Навички, відточені роками, багаторічний досвід, стажування в зарубіжних клініках — все це гарантує пацієнтам успішність лікування та досягнення прекрасних результатів на всіх стадіях хвороби.