Відбілювання зубів в домашніх умовах: це під силу кожному

Білосніжна посмішка — мрія кожної людини. Стоматологічні клініки сьогодні пропонують навіть професійне відбілювання. Послуга не вважається найдешевшою, але попит через це на неї не падає. Якщо у вас немає часу на відвідування стоматолога, або ви просто не хочете до нього записуватися, білосніжну усмішку повернути можна навіть в домашніх умовах. Далі будуть розглянуті кілька способів, які вже допомогли людям, які бажали дізнатися, як відбілити зуби в домашніх умовах.

Що використовувати і де купувати

Замовити все необхідне для домашнього відбілювання можна в інтернет-магазині EVA. Компанія існує на ринку більше 17 років. За цей час була виконана величезна робота, націлена на те, щоб забезпечити клієнтів кращим обслуговуванням.

Окремою частиною сайту можна виділити EVA Blog. Тут даються корисні статті та рекомендації фахівців з приводу догляду за своїм тілом і не тільки. Також надається можливість ділитися своєю власною думкою і досвідом.

В інтернет-магазині ви зможете придбати наступні засоби для домашнього відбілювання зубів:

  1. Відбілюючі пасти. Є найпоширенішими серед інших товарів. Вони дуже добре і швидко прибирають з поверхні зубів біоплівку, яка з плином часу перетворюється в м’який наліт, а потім — в зубний камінь. Хороший результат гарантують наступні товари: Biomed «Супер white», ROCS Black Edition і Parodontax «Дбайливе відбілювання».
  2. Ополіскувачі з ефектом відбілювання. Їх слід використовувати як додатковий етап після чищення зубів. Вони добре видаляють залишки нальоту з ясен, язика і емалі. В інтернет-магазині EVA можете замовити такі хороші склади, як Aromat, Global White і Yotuel.
  3. Гелі для відбілювання. Випускаються у формі олівця. Засіб не тільки дуже легко наноситься, але також просто і змивається (звичайною водою). Серед яскравих представників з даної категорії можна виділити такі лінійки продуктів, як Signal, Crest, Pasta del Capitano, Marvis.
  4. Відбілюючі смужки. За складом і властивостями схожі на гелі. Відрізняються тільки способом нанесення: прикріплюються прямо до зубів. Витримувати їх варто кілька хвилин, потім слід зняти. Серед смужок популярними товарами стали !CEBERG і Global White.

Замовити будь-який з перерахованих товарів можете в інтернет-магазині EVA. Якщо продукту немає в наявності, це інформація в автоматичному режимі відіб’ється на сайті.

Правила подальшої підтримки білизни зубів

Щоб наліт в подальшому не псував зовнішній вигляд зубів, слід їх регулярно чистити і відмовитися від їжі, яка спотворює колірні пропорції. Сюди відноситься:

  1. чай і кава;
  2. червоне вино;
  3. ягоди темного кольору;
  4. буряк.

Якщо важко повністю відмовитися від чаю і кави, рекомендується їх замінити напоями, завареними на натуральних травах. Тоді негативного впливу на відтінок зубів надаватися не буде. Відновити білу посмішку можна навіть в домашніх умовах. Сьогодні на ринку представлено багато засобів, які ефективно борються з нальотом. Краще використовувати відразу кілька з них. Тоді результат буде досягнутий через мінімальний проміжок часу.