Як швидко обрати якісний килим?

Ми пропонуємо вашій увазі килими на любий смак найвищої якості. Наш магазин «КИЛИМИ» спеціалізується на їх продажу вже більш 25 років. Ми знаємо про килими все! І готові стати вашим провідником у світі цих дивовижних виробів.

Актуальність виробів сьогодні

Історія розвитку ремесла з виготовлення цих виробів нараховує більш ніж 4000 років. Деякі з них можна сміливо прирахувати до витворів мистецтва. Особливу цінність, навіть з появою автоматизованого виробництва, мали і мають вироби ручної роботи з натуральної сировини. У нас ви також можете килим купити ручної роботи, виготовлений з шерсті або шовку.

Завжди килим цінувався за свою багатофункціональність. Він має дві головні функції.

  • Практична – слугувати у якості підлогового покриття, забезпечуючи збереження тепла та створюючи приємні тактильні відчуття під час ходьби по підлозі.
  • Естетична – прикрашати інтер’єр, створюючи особливу атмосферу і підкреслюючи загальну дизайнерську ідею.

На перший погляд у сучасному інтер’єрі нема нагальної потреби використовувати килим. Існує багато матеріалів, які повинні були б перебрати на себе ці функції. Але ми знов і знов бачимо у модних інтер’єрах килими, і визиває захоплення, наскільки гармонійно вони в них вписуються. Сучасні моделі продовжують виконувати свої основні функції. Але більшість обирає їх саме за унікальність и красу.

Як обрати килим

Зробити вибір може стати не такою простою задачею, як здається. У нашому каталозі представлений велике різноманіття – більш ніж 6000 моделей. Консультанти нашого магазину завжди готові допомогти визначитись з вибором.

Моделі в каталозі відрізняються декількома параметрами:

  • ручної чи машинної роботи;
  • матеріалом – натуральні, синтетичні та комбіновані;
  • формою;
  • дизайном – від класики до модерна.

Придбання килиму ручної роботи можна порівняти – це справжня подія і задоволення. Натуральний виріб можна вважити довгостроковим інвестуванням – цілком можливо він стане сімейною реліквією, яка буде дбайливо зберігатися не одним поколінням.

Ми також запрошуємо в магазин вас, якщо ви шукаєте для свого інтер’єру якісну, оригінальну, красиву і більш бюджетну альтернативу виробам ручної роботи. Вироби з синтетичних і напівсинтетичних матеріалів також представлені в каталозі широким асортиментом.

У нас ви зможете купити килим по найкращій ціні в Києві і Україні. Обирайте модель, котра як найкраще буде пасувати до вашої кімнати і насолоджуйтесь її вишуканою бездоганністю.