Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Купити книгу Вогняний бог Марранів в Києві та інших містах України

Для сучасних малят дуже важливо, щоб українська література з перших років була присутня в домашній бібліотеці. Сприймаючи мову на слух, а згодом і читаючи тексти самостійно, дитина зможе розвинути любов до рідної мови, правильну вимову, логічне мислення, увагу, пам’ять та багато іншого, важливого для формування всебічно розвиненої особистості:

 • збагачення словникового запасу;
 • вміння правильно викладати власні думки;
 • навчитися розмірковувати, логічно мислити;
 • вміти фантазувати, щоб оживити сюжет;
 • з’ясовувати причинно-наслідкові зв’язки тощо.

Видавництво Школа рекомендує батькам звернути увагу не лише на сучасну, а й на класичну художню літературу для молодшого шкільного віку. Оскільки цей період у дітей пов’язаний з високим рівнем фантазійності, вигадливості й ігор, їх зачаровують:

 • далекі мандри;
 • загадкові створіння;
 • магія;
 • кумедні образи персонажів, які мають цікаві особливості.

Усе перелічене вище можна зустріти на сторінках казкової повісті про Чарівну Країну Олександра Волкова.

Пригоди в Смарагдовому місті

Дивовижна країна Олександра Волкова — це прекрасний світ, в який хочеться поринути вже з перших сторінок. Завдяки Ангеліні Канкаві книголюби України можуть насолоджуватися читанням, роздивляючись чудові ілюстрації. Окрім яскравих образів головних персонажів, детально зображена казкова місцевість з її таємничими особливостями. Пригоди в Чарівній країні розподілилися на шість книжок, кожна історія завершена, а події відбуваються хронологічно:

 1. Чарівник Смарагдового міста;
 2. Урфін Джус і його дерев’яні солдати;
 3. Сім підземних королів;
 4. Вогняний бог Марранів;
 5. Жовтий туман;
 6. Таємниця покинутого замку.

Ви можете придбати книжки як окремо, так і всю серію разом. Ціна на видання може періодично знижуватися під час проведення акцій на сайті. Видавництво «Школа» прагне спонукати до читання якомога більше юних дослідників та мрійників.

«Чарівник Смарагдового міста» — всесвітньо відома казкова оповідь. Існує безліч його інтерпретацій з різними ілюстраціями, є також екранізації. Але як і в житті, так і в казці після першої частини народилося продовження історії. На книголюбів у наступних частинах циклу чекають нові знайомства, досягнення та нові вороги улюблених героїв, з якими необхідно боротися. Якщо ви читали початок історії в Чарівній країні, то пам’ятаєте, що в першій книзі головною героїнею стала маленька напрочуд смілива дівчинка Еллі. Вона допомогла своїм друзям Страхопуду, Залізному Дроворубу та Сміливому Леву досягти бажаного і разом вони врятували Смарагдове королівство.

Але вже у четвертій книзі «Вогняний бог Марранів» автор пояснює читачам, що дівча подорослішало й вступило до педагогічного коледжу, але навала незгод, що сталася в Смарагдовому місті, потребувала її допомоги та втручання. Давно забутий Урфін Джус знову готує свої підступні плани щодо тотального панування. Тож на допомогу вирушить молодша сестра Еллі — Енні.

Щоб детальніше дізнатися про події, що сталися в Країні Чудес, ви можете купити книгу Вогняний бог Марранів в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі та інших містах, офіційні представництва Видавничого дому «Школа» зазначені в інтернет-магазині.

Придбати літературу в книгарні або через сайт видавництва

Наразі купити ненудні цікаві книжки для дітей різного віку нескладно, адже в кожному місті є багато книгарень з продукцією вітчизняних та закордонних видавництв. Але є певна різниця між покупкою в інтернеті й у книгарні. На жаль, книгарня не завжди може задовольнити всі запити клієнта щодо форматів, жанру, оформлення чи якості товару. Тоді як під час оформлення замовлень на сайті https://schoolbook.com.ua/ Видавничого дому «Школа» книголюби зможуть:

— ознайомитися з усім асортиментом дитячої художньої літератури:

 • великий вибір розвивальних видань, навчальних посібників і довідників;
 • практичних робочих зошитів та прописів для навчання;
 • матеріалів для творчості;
 • літературна класика для дітей;
 • книги сучасних авторів;
 • альбоми друзів, словники, блокноти тощо.

— дізнатися актуальні ціни, які можуть знижуватися під час періодичних акцій;

— дізнатися всю необхідну інформацію про вибраний товар:

 • погортати книгу й роздивитися внутрішнє оформлення;
 • прочитати описи та анотації;
 • познайомитися з відгуками інших читачів;

Можна придбати всю серію відразу, бо видавництво «Школа» пропонує для постійних клієнтів систему знижок.