Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Підбірка найкращих зоомагазинів в Україні

Хто ваш найкращий друг? Якщо ви господар домашнього улюбленця, то вам знадобиться час, щоб відповісти на це запитання. Тварини дарують своїм власникам безумовну любов та їх, без сумніву, можна назвати найкращими друзями людини. А для улюблених вихованців хочеться тільки найкращого. Чи не так?

Оскільки, без перебільшення собаки й коти являються повноцінними членами сім’ї, товари для тварин підбираються найякісніші.

Турботливих господарів недарма хвилює питання щодо того, який інтернет магазин зоотоварів найкращий. Зважаючи на те, що не завжди є змога витрачати багато часу на огляд товарів в офлайн магазинах, а також на добирання до них, на сьогоднішній день існує багато відмінних онлайн магазинів, в яких ви з легкістю та задоволенням можете замовити корм для тварин. Онлайн купівля збереже ваш коштовний час та нерви.

Для легкості прийняття рішення щодо вибору найкращого зоомагазину в Україні, ми склали список, яким ви можете керуватися в момент обрання інтернет ресурсу.

ТОП 5 найкращих інтернет магазинів України

1. Petslike — інтернет магазин для тварин, який спеціалізується на кормах для собак і котів. Перевагами магазину Petslike є тільки якісні товари для тварин від перевірених постачальників і безкоштовна доставка на всі замовлення. Також на сайті присутній широкий асортимент різних брендів. Сайт Petslike дуже зручний в користуванні — створені окремі розділи такі як: харчування, здоров’я, гігієна, краса, розваги тощо. Зоомагазин Petslike пропонує для своїх клієнтів вигідні пропозиції, акції та подарунки щомісяця.

Доставка — безкоштовна на всі ваші замовлення.

Локація — Львів.

2. Pethouse — перевагою цього інтернет зоомагазину є наявність корму не тільки собак і кішок, але і присутність на сайті харчування для тхорів, гризунів, риб і птахів. З більш ніж 200 брендів, які представляються на цьому сайті, можна обрати ті товари для собак, котів та інших звірів, які вас цікавлять. Крім продуктів харчування для тварин тут ви можете придбати також різні аксесуари для ваших улюбленців (нашийники, клітки, іграшки, інструменти для догляду чи аксесуари для подорожей).

Доставка — безкоштовна від 449 грн по Києву і від 999 грн по Україні.

Локація — Київ.

3. PetChoice — інтернет зоомагазин, в якому ви також можете придбати харчування як для собак і кішок, так і для гризунів, риб і птахів. Не настільки зручний онлайн ресурс, як в Petslike або Pethouse, але на цьому сайті ви також зможете знайти все, що вас цікавить для улюбленця від якісного корму до потрібних аксесуарів та інших дрібниць. Також перелік брендів на сайті досить великий, щоб вибрати будь-які товари за своїми побажаннями і потребами вашої тварини.

Доставка — безкоштовна від 449 грн по Одесі і від 999 грн по Україні.

Локація — Одеса.

4. Shinshilka — зоомагазин для собак, кішок, риб, гризунів і птахів. Їх перевагою є те, що це сімейна компанія і вона присутня не тільки на онлайн ресурсі, але й має 7 фізичних зоомагазинів по Харкову.

Доставка — безкоштовна від 1600 грн по Україні і від 1000 грн по Харкову.

Локація — Харків.

5. Petmarket — один з небагатьох онлайн зоомагазинів, в якому можна придбати не тільки товари для котів та собак, але й товари для рептилій і коней. Також на сайті магазину ви можете вибрати для свого собаки, кота чи гризуна будь-який корм або аксесуар, який буде вам до смаку. Продавець пропонує також оплату частинами — можливість купити товар для тварин в кредит.

Доставка — безкоштовна від 1000 грн по Україні і від 700 грн по Києву.

Локація — Київ.

Кожен онлайн зоомагазин має свої переваги і плюси. Чи це безкоштовна доставка та різноманітні вигідні пропозиції та подарунки, як у Petslike, чи величезний асортимент товарів для різних видів домашніх тварин, як у Pethouse.

Тільки вам робити висновок, який з цих інтернет зоомагазинів найкраще підійде для вас і вашого улюбленця.