Як правильно обирати товари для дітей

З віком уподобання дітей змінюються. Тому дуже важливо купувати дитячі товари враховуючи вік дитини та її інтереси. Інтернет-магазин дитячих товарів www.chadoshop.com.ua має величезний асортимент іграшок та товарів для творчості, які сподобаються вашій дитині. Головне покупцям звертати увагу на наявність сертифікатів якості та обирати тільки безпечні товари від відомих виробників.

Отже, обираючи що купити дитині враховуйте такі критерії, як безпека, вік та уподобання.

Як правильно обрати товари для дітей молодшого віку

При виборі товарів для немовлят слід пам’ятати, що в цьому віці дитина все хоче спробувати на смак. Адже саме так вона пізнає навколишній світ. Тому не забувайте про її безпеку.

 1. Табу на іграшки які містять дрібні деталі та батарейки.
 2. Не можна придбати товари які містять гострі кути.
 3. Іграшка не повинна мати різкого хімічного запаху та смаку.
 4. Не слід купувати іграшки з натурального хутра.
 5. Музичні інструменти мають мати приємний звук.

Купуючи товари для дитини віком від одного до трьох років слід враховувати необхідність розвитку дитини та її безпеку. Дітям цього віку будуть цікаві такі товари: дерев’яні кубики та кубики з тканини, велосипеди та самокати, каталки та ляльки, машинки та спецтранспорт, відерця та лопатки для гри в піску, гумові та м’які іграшки, м’ячі, книги з казками.

Які товари сподобаються дітям дошкільного віку

Для дитини віком від трьох до шести років, обирайте товар враховуючи необхідність розвитку дрібної моторики та логічного мислення. Для дошкільнят дитячі онлайн-магазини пропонують безліч товарів. Зверніть увагу на те, що малеча буде в захваті, якщо обиратиме товар разом з батьками. Адже в цьому віці у дитини з’являються свої власні інтереси та уподобання. За допомогою гри дошкільнята вчаться комунікації з іншими людьми, та проявляти себе як особистість. Вони вчаться грі в команді, знайомляться з професіями, пізнають навколишній світ.

Дошкільнята полюбляють задавати безліч запитань. Їм подобається будувати, ліпити, малювати. В такому випадку можна купити для них пазли та конструктори. Абетки та головоломки. Набори для творчості. Казки та книги про тварин. Книги з наліпками, букварі, енциклопедії, розмальовки. Олівці, фломастери, фарби, альбоми та блокноти. Прописи, пластилін, тісто для ліпки. Конструктори. Водяну зброю та іграшки на батарейках. Басейни та круги для гри в воді. Велосипеди та самокати. Набори для рольових ігор (набір пожежника, рятувальника, кухаря, доктора та інші).

Що врахувати при виборі товарів для дитини шкільного віку

Для школярів дитячі магазини пропонують не менш цікавий вибір іграшок та шкільної канцелярії. Саме в цей час у житті дитини стається велика зміна, вони йдуть до школи. Для того, щоб дитина не відчувала дискомфорту від змін що стаються у її житті, дозвольте їй брати активну участь в виборі канцелярії, іграшок та одягу для школи. Можна разом заказати:

 • альбоми, фарби, олівці та фломастери;
 • блокноти, гумки, клей;
 • кольоровий папір та кольоровий картон;
 • ручки, обгортки, маркери;
 • рюкзаки та сумки для спортивної форми;
 • книжки та енциклопедії;
 • набори для творчості (гіпс для творчості, гравюри, кінетичний пісок, набір для виготовлення косметики своїми руками, тісто для ліпки, бісер, вишиванки, аплікації, квілінг та оригамі).
 • також можна придбати термоси та ланч-бокси.

Роблячи покупки в магазині, важливо обирати якісний, безпечний та сертифікований товар для ваших дітей.