Основні тонкощі вибору теплої підлоги для будинку

Тепла підлога здатна стати непоганим доповненням до основної опалювальної системи, проте в окремих ситуаціях вона замінює її повністю. Головна відмінність такого покриття полягає в використанні конкретного теплоносія і способі укладання. Обираючи найкраще рішення, важливо врахувати чимало тонкощів.

Відразу варто відзначити, що обидві конструкції зручні, таким чином, можна без проблем випускати дітей для гри, не переживаючи про те, що вони замерзнуть. Тепла підлога в приватному будинку дозволяє набагато ефективніше прогрівати простір, повністю виключаючи наявність холодних зон. Для того щоб підібрати оптимальний варіант і кращі системи обігріву на https://hasta.life/opalennya/tepla-pidloha, необхідно детально розглянути кожну детальніше.

Водяна тепла підлога

Якщо потужність теплоносія досить висока, то водяна підлога в приватному будинку дозволяє заощадити приблизно третину споживаної енергії. Економія збільшується в два рази, якщо експлуатувати таке рішення в просторих приміщеннях при високих стелях. Тепла водяна підлога здатна рівномірно прогріти простір вгору приблизно на 2 метри і більше, що значно підвищує комфорт в оселі. Собівартість такого обігріву невисока, що теж є перевагою.

У той же час варто відзначити трудомісткість процесу установки. Монтувати водяну підлогу можуть тільки фахівці. При необхідності ремонту конструкції також потрібно дзвонити професіоналам.

Електрична тепла підлога

Таке рішення ідеально підходить для приватних будинків з будь-яким типом покриття, будь то лінолеум, плитка, ламінат або звичайний килим. Застосування подібної конструкції терморегулятора дозволяє налаштувати оптимальну температуру на відміну від водяного аналога. Знову ж, електричний варіант має можливість задавати певний час роботи (автоматично вмикати або вимикати нагрів).

Електрична тепла підлога досить проста в монтажі.

Серед недоліків електричного обігріву підлоги можна перерахувати високу вартість, у порівнянні з водяними системою, застосування серйозного захисту елементів в тих приміщеннях, які характеризуються підвищеною вологістю, а також необхідність в окремих ситуаціях купувати пристрій безперебійного живлення, тим самим підвищуючи безпеку електромережі.

Який би тип теплої підлоги Ви не обрали, для його установки рекомендуємо звернутися до фахівців, наприклад компанії Hasta Energy Solutions. Це дозволить забезпечити правильну і надійну роботу обладнання.