Робота в Польщі: процедура працевлаштування, вакансії для жінок і чоловіків

Багато молодих людей, як і люди середнього віку, активно шукають роботу з високим рівнем зарплати. Робота за кордоном для сімейних пар, чоловіків та жінок – відмінна альтернатива невисокому рівню зарплат, який поки ще пропонують більшість українських підприємців.

Що ж стосується польських компаній, то вони відчувають гостру нестачу кадрів. Саме тому, якщо вас цікавить робота в Варшаві, Кракові, Вроцлаві, Ополе або іншому польському місті, ви зможете без проблем влаштуватися. Польські компанії дуже зацікавлені в наших працівниках через їх відповідальність і високу продуктивність праці.

Від польських компаній надходить дуже велика кількість пропозицій для наших людей. Основна перевага – тут пропонують офіційне працевлаштування. При цьому важливо розуміти, що найбезпечніший варіант – це влаштуватися через компанію з працевлаштування, і ні в якому разі не шукати вакансії самостійно через сайти для пошуку роботи, де активно працюють шахраї. На сайті компанії з працевлаштування 1viza.com можна переглянути актуальні вакансії на роботу в Польщі для жінок і чоловіків, подивитися рівень зарплат та вимоги до кожної вакансії.

Процедура працевлаштування

Все починається з вибору компанії з працевлаштування, яка допоможе вам підшукати вакансію. Потрібна робота в Польщі для жінок або чоловіків? Шукаєте роботу в Ополе для сімейних пар? Цікавлять вакансії в якомусь конкретному місті? Всі ці питання допоможе вирішити компанія з працевлаштування, яка має ліцензію. Вище ми вже наводили один із прикладів, куди звертаються багато українців, які хочуть влаштуватися легально. Знайти таку компанію в своєму місті – не проблема, головне не займатися пошуком вакансій самостійно через Інтернет. Ви можете переглянути вакансії, умови оплати і праці, але влаштуватися без жодних ризиків ви зможете тільки через компанію, яка має ліцензію.

Підписання контракту і відкриття візи. Вам підберуть вакансію згідно ваших запитів, допоможуть вам підписати контракт з роботодавцем. Чому так важливо підписувати контракт спочатку? Це добре тим, що ще до від’їзду і ви, і ваш роботодавець будете знати свої права і обов’язки, будете знати, на яку зарплату можна буде розраховувати. Підписання такого контракту гарантує отримання заробітної плати відповідно до кількості виконаних робіт. Ще один важливий етап – це відкриття робочої візи. Така віза дозволить вам влаштуватися офіційно і без жодних ризиків.

Вакансії на роботу в Польщі для жінок і чоловіків

Більшість компаній беруть на роботу працівників без знання мови, але знати хоча б базовий набір слів і фраз все-таки бажано. Якщо ви хочете влаштуватися в сферу послуг (наприклад, в готель чи ресторан, кафе), то потрібні будуть знання польської мови на розмовному рівні. Якщо ж вам потрібна, наприклад, робота в Польщі швачкою, то головне тут – досвід роботи, а не володіння мовою.

Серед вакансій, які є актуальними на 2021 рік:

  • сортувальник;
  • пакувальник;
  • покоївка;
  • офіціант;
  • швачка;
  • кухар і помічник по кухні;
  • будівельник;
  • різноробочий.

Крім цього, потрібні працівники на збір врожаю. Це хороший варіант для сімейних пар, які хочуть влаштуватися разом на одне підприємство.

Зарплати. Наведемо декілька прикладів, щоб ви знали, на який рівень зарплат орієнтуватися. Робота в Польщі швеєю оплачується в межах 14-16 зл/год, пакувальників – 13,5-14,7 зл/год, сортувальників 13,7 зл/год, арматурника – 18-24 зл/год, повара – 16-18 зл/год нетто. Відповідно, робота в Польщі у Варшаві може оплачуватись дещо вище, ніж у маленькому містечку. Але тут потрібно дивитись вакансії, які вам запропонують, адже й оренда житла у великих містах буде коштувати дорожче.