Сучасне обладнання шкільного кабінету

В даний час в педагогіці підкреслюють необхідність залучення школярів до пізнавальної діяльності. Мало просто вивчати параграфи підручників. Для підвищення зацікавленості та якості знань учням потрібно займатися дослідницькою та науково-практичною роботою.

Безумовно, таке можливо тільки при наявності сучасного обладнання. Укомплектувати кабінети початкових класів, трудового навчання, математики, географії, біології та хімії вам допоможе компанія «Українська Сучасна Школа». Для шкільних класів компанія пропонує великий асортимент навчального обладнання — від канцтоварів і фліпчартів до комп’ютерів та проекторів.

 

Оснащення кабінету біології

Біологія — це важлива наука, яка дозволяє краще познайомитися з навколишнім світом, структуру різних об’єктів живої і неживої природи, розглянути процеси життєдіяльності рослин і тварин. Мікроскопи для біології допоможуть розглянути мікроорганізми, вивчити структуру клiтин для кращого розуміння внутрішніх процессів.

На сайті компанії «Українська Сучасна Школа» можна знайти велику кількість різних приладів:

  • мікроскопи;
  • цифрові камери для мікроскопа;
  • всі комплектуючі для експериментів;
  • інструменти для препарування;
  • піскові годинники;
  • різні види реактивів, які можна використовувати в школі;
  • повні навчальні набори;
  • демонстраційні прилади (для визначення вуглекислого газу в повітрі, виявлення газообміну у рослин, для демонстрації процесу всмоктування води коренем і вивчення водних властивостей грунту).

Вся продукція відрізняється високою надійністю і міцністю, відповідає стандартам Концепції Нової української школи. 

Ціни на шкільне обладнання

Мікроскопи шкільні, як і всі інші товари інтернет-магазину «Українська Сучасна Школа» можна придбати за найдоступнішими цінами, незважаючи на те що компанія пропонує тільки товари від найкращих виробників шкільного обладнання. Також для економії коштів можна купувати не окремі товари, а повні комплекти обладнанная, необхідного для конкретного кабінету.

Місія компанії — оснастити всі кабінети в кожній школі України. Це дозволить вчителям цікаво і пізнавально вести уроки, а дітям отримувати не тільки теоретичні знання, а й практичні навички.

Покупці можуть придбати потрібні товари як в роздріб, так і оптом. Для шкіл та інших освітніх організацій є система гнучких знижок, що зробить покупку ще більш вигідною.