Як правильно вибрати масляний фільтр для вашого автомобіля?

Масляний фільтр відіграє значну роль в будові автомобіля, оскільки в змащувальній системі машини він є головним елементом. Його основним завданням є затримання різноманітних частинок, пилу та бруду від потрапляння у двигун.

Міняти фільтр потрібно регулярно, оскільки в іншому випадку він буде гірше працювати, пропускатиме мікрочастинки, і мотор забрудниться. Через це можлива така ситуація, що автомобіль перестане працювати. Тому, для того, щоб запобігти цьому, потрібно використовувати якісні та надійні фільтри від перевірених виробників.

Де можна купити хороші запчастини?

Придбати якісний масляний фільтр для вашого автомобіля можна в інтернет – магазині e-zipavto.com. Ціна на масляний фільтр доступна для кожного, оскільки тут немає шаленої націнки і ви зможете купити потрібні деталі за помірними цінами. Великий асортимент товарів вражає покупців, ви зможете побачити різноманітних виробників і підібрати саме ту фірму та ціну запчастини, яка підходить вам.

Варто добре розбиратися у тому, який конкретно масляний фільтр потрібен вашій машині, оскільки їх розрізняють за:

· Розміром;

· Типом;

· Фірмою, що виготовляє деталі.

Які бувають масляні фільтри?

В залежності від того, яким чином масло потрапляє у машину, фільтри бувають:

· Повнопротокові;

· Комбіновані;

· Частковопроточні.

Повнопротокові фільтри мають просту конструкцію і їх дуже легко використовувати. Масло добре очищується, тому вам не доведеться часто його замінювати.

Частковопроточні фільтри очищують не все масло, а лише частину домішок пилу та бруду, проте, вони характеризуються низькою ціною. Їх доведеться часто міняти, для того, щоб не забруднився двигун.

Комбінований фільтр часто використовують у випадку, якщо машина дизельна. Він поєднує принцип роботи двох попередніх фільтрів, проте, на 100% він не очищує масло.

За конструкцією можна виділити розбірні та нерозбірні фільтри. Основною відмінністю є те, що розбірні фільтри мають кришку, яка знімається і тоді можна замінити фільтрувальний елемент. Нерозбірні, у свою чергу мають суцільну конструкцію і, якщо вони забруднилися, то можна лише замінити їх на нові.

Підбирається масляний фільтр в залежності від того, яка у вас марка та модель машини, а також рік випуску. Варто купляти товари лише перевірених виробників, оскільки завдяки хорошому фільтру масло буде добре очищуватися і двигун буде якісно та довго працювати.