Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Найкращий нічний клуб у Львові: Split

Ви відкрили для себе місто Лева з усіма його культурними пам’ятками та визначними місцями, але маєте вільний вечір і не хочете проводити його в ліжку? Звісно, можна піти на ще одну екскурсію містом, нічну, але краще обрати інший варіант – потанцювати під драйвову музику професійних діджеїв, розслабитися і пригостити себе кількома коктейлями. Для цього відвідайте нічний клуб у Львові.

Так, у цьому місті активне не лише денне, а й нічне життя, адже тут багато студентів та молоді, які люблять нічні тусівки. Втім, якщо ви шукаєте можливість одягнути красиву вечірню сукню чи стильний смокінг, насолодившись вишуканою атмосферою і дорогими елітними напоями, на вас чекає нічний клуб Split.

Унікальність клубу та причини його відвідати

На відміну від інших нічних клубів Львова, де основною метою перебування є танці з періодичним відвідуванням барної стійки, клуб “Спліт” дає набагато ширший спектр можливостей гарно провести час. Адже тут є кілька окремих зон, кожна з яких має своє призначення. Впродовж вечора ви можете переходити з однієї в іншу або ж залишатися весь час в одній. На ваш вибір тут функціонують:

  • караоке-секція – зазвичай сюди приходять веселими компаніями і змагаються у вокальних здібностях. Однак якщо вам захотілося вилити душу в пісні, висловивши свій ліричний настрій – це місце підійде якнайкраще. До ваших послуг широка фонотека та якісна апаратура;

  • шоу-бар – місце мрії для хлопців і чоловіків, адже щовечора тут виконують еротичні шоу-програми спокусливі панянки у відвертих вбраннях;

  • ресторан – ця частина клубу відкривається найраніше і працює незалежно від інших програм. Професійні шеф-кухарі готують страви вищої кухні, кожна з яких – це витвір гастрономічного мистецтва;

  • бар – для справжніх поціновувачів якісних алкогольних напоїв та цікавих поєднань коктейлів. Бармени врахують ваші побажання і створять для вас саме той напій, про який ви мріяли;

  • нічний клуб – місце, де лунає найновіша музика, куди приїздять із програмами найпопулярніші українські та європейські діджеї. Тут можна “відірватися” на повну, запалюючи танцпол під улюблений трек.

Якщо хочете відчути атмосферу шику та люксу, обов’язково відвідайте “Спліт”. Тут можна незабутньо відсвяткувати день народження, дівич-вечір чи парубоцьку вечірку або ж просто розважитися під улюблену музику. Тільки пам’ятайте, що в клубі діє фейс-контроль та дрес-код, тож ретельно подбайте про свій зовнішній вигляд.

Години і дні роботи

Кожна частина закладу має свій час, у який вона працює, тож краще наперед визначитися, куди саме ви хочете потрапити. Скажімо ресторан відкривають найраніше – о 18.00, а нічний клуб працює чотири дні на тиждень – із четверга до неділі, із 22.00, як і караоке та шоу-бар.