Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Шукаєте гарного лікаря репродуктолога у Києві — запишіться до «Медичного центру ІГР» на прийом

ЕКО у найкращих лікарів репродуктологів КиєваБезпліддя — поширений діагноз серед пар дітородного віку. Більшість чоловіків і жінок не знають, з чого почати процес лікування з порушень фертильності. Перше, що необхідно зробити — записатися на прийом до лікаря-репродуктолога. Чим далі ви відкладаєте візит до фахівця в довгий ящик, тим менші шанси на успішне зачаття, виношування і народження здорового малюка.

Більшість пар соромляться і замовчують свою проблему, бояться почути страшний діагноз. Насправді у 95% випадків безпліддя успішно лікується. Вже під час первинної консультації лікар складе індивідуальну програму обстеження, щоб точно встановити діагноз і першопричини порушень фертильності. За результатами комплексної діагностики і постановки діагнозу фахівець підбере ефективну програму терапії, яка допоможе впоратися з виниклими труднощами.

Куди звернутися до репродуктолога у Києві? Ви можете записатися в «Медичний центр ІГР». У нас працюють досвідчені репродуктологи, які готові допомогти кожній бездітній парі, яка зіткнулася з делікатним діагнозом.

Хто такий репродуктолог?

Це фахівець, який займається питання діагностики стану репродуктивного здоров’я чоловіка та жінки, підбирає програми лікування, дає рекомендації з планування вагітності. У сферу інтересів лікаря входить лікування жіночого і чоловічого безпліддя, в тому числі ЕКО, ІКСІ і інших допоміжних репродуктивних технологій. Вже під час первинної консультації і візиту в мед центр IGR ви зможете отримати відповіді на найбільш актуальні та хвилюючі питання. Лікар пояснить, що безпліддя сьогодні — не вирок. Це тимчасові порушення фертильності, які успішно піддаються корекції.

Які проблеми допоможуть вирішити репродуктологи мед центру IGR?

Далеко не всі сім’ї, які зіткнулися з безпліддям, знають причини порушень фертильності в своєму випадку. У рішенні проблеми допоможе своєчасна консультація кваліфікованого фахівця — лікаря-репродуктолога. При зверненні до «Медичного центру ІГР» наш репродуктолог допоможе:

  • Встановити причини порушень фертильності.
  • Визначити наявність хвороб і патологій, які заважають жінці завагітніти.
  • Позбутися від недуг, які негативно позначаються на фертильності.
  • Правильно скористатися і застосувати методи штучного запліднення.

Скільки коштує консультація лікаря-генетика в «Медичному центрі ІГР»?

Абсолютно всі без винятку пацієнти клініки можуть дозволити собі прийти на прийом до професійного репродуктолога. Лояльна цінова політика робить послуги клініки доступними для пацієнтів з різних регіонів України.

Вартість обстеження і лікування визначається в індивідуальному порядку. Орієнтовний прайс, представлений на офіційному сайті медичного центру. За підсумками отриманих результатів аналізів та інструментальних обстежень репродуктолог запропонує один з варіантів відновлення фертильності:

  • Медикаментозну терапію. Використовується при гормональних, в тому числі ендокринних порушеннях, інфекційних і запальних захворюваннях.
  • Оперативне лікування. Для корекції вроджених або придбаних патологій, які не можуть бути усунені іншими методами лікування.

Допоміжні репродуктивні технології. Використовуються при важких формах порушень фертильності, за суворими показаннями. Найбільш популярна ДРТ, яка застосовується при безплідді на сьогоднішній день — екстракорпоральне запліднення (запліднення у пробірці).

Не відкладайте народження довгоочікуваного малюка на потім. Зробіть перший крок на зустріч своїй мрії разом з лікарями «Медичного центру ІГР», зі списком яких ви можете ознайомитися за посиланням https://igr.com.ua/about/staff.