Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Як орендувати автомобіль на вигідних умовах?

На перший погляд, оренда авто в Україні – це не дуже популярна послуга. В нашій країні багато видів громадського транспорту зі зручним графіком пересування. Також діє безліч сервісів виклику таксі, які працюють навіть у курортних містах. Однак, набагато простіше взяти мандрівку під власний контроль, ніж розраховувати на інших людей. Якщо ви запланували відвідування особливого місця, однак розчарувались у побаченому, то наявність автомобіля допоможе легко скорегувати маршрут. Також машина дозволить легко подолати відстань між кількома містами та дослідити цікаві місця у різних регіонах за два-три дні.

Щоб орендувати автомобіль в Україні, переходьте на сайт: https://alin.ua/. Компанія «Алін» підготувала новенькі справні автомобілі різних класів. Найдешевшими є варіанти економ-класу. Можна використовувати автомобіль зі ставкою 24 євро на день за умови застави від 300 євро. Дорожче обійдуться автомобілі класів стандарт чи бізнес. Однак, вони виглядають показно, тому теж мають великий попит.

Для оформлення послуги залиште заявку на сайті: https://alin.ua/. Однак, оренда машини доступна не всім. Компанія «Алін» надає автомобілі водіям старше 23 років з трьома роками стажу. Вони мають показати оригінал паспорту та дійсного водійського посвідчення. На автомобілі можна подорожувати країною. Якщо плануєте поїздку за кордон, це потрібно узгодити заздалегідь.

Обмеження при оренді автомобіля

Якщо поїздки громадським транспортом вимагають залежати від розкладу та маршруту, то використання власної машини дозволяє буквально відростити крила. Однак, компанія не готова надати авто у прокат недосвідченому водієві. Також важливо оплатити послугу заздалегідь (до видачі машини). Можна внести кошти як готівкою, так і банківською карткою.

Якщо ці обмеження вас не лякають, то оформлюйте послугу вже зараз! Використовуйте орендований автомобіль, їздіть цікавими маршрутами – і вам завжди буде, що розказати друзям!

Переваги оренди машини в компанії «Алін»

Мінімальний термін оренди – 24 години з моменту видачі автомобіля. При цьому можна скласти договір та використовувати машину понад одного місяця.

Переваги оренди автомобіля у компанії «Алін»:

  • можна обрати марку чи навіть модель транспортного засобу;

  • оренда стає дешевшою, якщо плануєте використовувати машину впродовж довгого часу;

  • невелика застава за наданий автомобіль (від 300 євро);

  • прості умови оренди та повернення транспортного засобу після використання;

  • не потрібно шукати СТО чи заправку – автомобіль йде в комплекті з сезонними шинами й повним баком відповідного пального.

Всі автомобілі застраховані, тому легко виправити ситуацію на випадок крадіжки чи дорожньо-транспортної пригоди. Якщо виникають будь-які питання, можете звернутись до менеджера «Алін».