Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Де у Львові зробити УЗД молочних залоз?

Жінкам старше 30-35 років рекомендується раз на рік проходити обстеження грудей. Профілактика допомагає визначати рак на ранніх стадіях, запобігати тяжким ускладненням хвороби, вчасно проводити ефективне лікування з мінімальними витратами. Ціни УЗД молочних залоз у Львові є досить доступними та кілька закладів пропонують високоякісні послуги діагностики з можливістю подальшого лікування професійними фахівцями.

Так, в клініці Urosvit УЗД грудей виконується на надсучасному обладнанні. З вами працюють кваліфіковані лікарі, тому діагностика є ретельною та ефективною. До кожної пацієнтки — дбайливе ставлення, індивідуальний підхід з врахуванням віку та стану здоров’я. Ви можете пройти обстеження у зручний для вас день і час, отримати розшифрування від досвідченого спеціаліста. За необхідністю отримання додаткових послуг діагностики або лікування вам нададуть комплексну допомогу.

Обстеження грудей: особливості

Обстеження грудей з застосуванням УЗД є безпечним для вашого здоров’я, практично не має протипоказань, може проводитись навіть вагітним жінкам. Саме ультразвукова діагностика дозволяє виявити патології молочних залоз:

  • новоутворення невеликого розміру, на початкових та на інших стадіях;

  • вид новоутворення — доброякісний або злоякісний;

  • переважання в грудях жирових або залозистих структур.

Також УЗД дозволяє виконати уточнення мамографії. Під контролем такого дослідження можна взяти пункцію з підозрілого новоутворення. Триває обстеження приблизно 10 хвилин. Під час процедури ви не відчуваєте болю чи дискомфорту. До ультразвукової діагностики грудей не потрібна підготовка. Вдаватись до цього безпечного методу обстеження можна навіть у випадках, коли діагноз необхідно встановити жінкам, які готуються стати мамами або які годують груддю.

Коли потрібно зробити УЗД молочних залоз?

Ви можете пройти обстеження за рекомендацією лікаря. Також слід звернутись до Urosvit та пройти УЗД, якщо ви маєте такі симптоми:

  • біль, набряки, затвердіння в молочних залозах;

  • шкіра в області грудей змінила свій стан (колір, текстуру);

  • ви помітили наявність новоутворень;

  • наявне збільшення лімфатичних вузлів;

  • в період лактації молочні залози є твердими, посинілими чи почервонілими;

  • з’явились патологічні виділення.

Також варто проходити УЗД грудей, якщо вам 30-35 років та більше, якщо в анамнезі є онкологічні захворювання.

Записатись на УЗД грудей в Urosvit

Ви можете записатись на УЗД молочних залоз до клініки Urosvit через онлайн форму або по телефону. На сайті клініки та в адміністраторів закладу ви завжди можете дізнатись про вартість послуги. В Urosvit на вас чекають досвідчені лікарі, тож обстеження буде проведено на високому рівні.