Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Дитяче кафе «Уруру» у Львові

У місті Лева є багато цікавих закладів харчування з особливою історією та атмосферою. Але коли мова йде про кафе, куди можна сходити з дітьми, перелік значно зменшується, адже не всі заклади child-friendly. Дитяче кафе у Львові «Уруру» — відмінний варіант для сімейного відпочинку з найменшими.

Цей заклад — не тільки дитячка кафешка з неймовірно смачною піцою. «Уруру» — парк розваг поблизу Львова площею 9 га. Він налічує безліч атракціонів, парк великих динозаврів та інших забав для малечі. Варто зауважити, що там буде на що подивитися, як 2-річним, так і 15-річним, і навіть батькам малечі!

Чому варто сходити в піцерію «Уруру»?

Родзинка дитячого закладу — смачна піца з натуральних інгредієнтів, що печеться прямо на дровах. Такий спосіб приготування забезпечує рівномірну просмажку з усіх боків та особливий смак.

Ми знаємо, які діти вибагливі до їжі, тому готуємо все максимально смачно та естетично, щоб головна страва дитинства сподобалася і малюкам.

В «Уруру» завжди привітне ставлення до дітей, як до головних, поважних гостей закладу. Світлий інтер’єр та тепле світло створює атмосферу затишку, а великі зелені фігури тваринок, що так подобаються нашим маленьким відвідувачам, є родзинкою закладу. Зала широка, простора, площею 800 м2, що не створюватиме незручностей для вас та дітей у порівнянні з іншими, меншими за квадратурою закладами.

День народження в дитячому кафе

Відсвяткувати найголовніше свято вашої малечі в «Уруру» — завжди хороша ідея. Окрім смачної кухні та дитячого меню, маленькі друзі зможуть насолодитися атракціонами у парку розваг, що знаходиться неподалік від піцерії. Таке свято діти запам’ятають надовго. А ще це зручно для батьків, адже організовувати та складати програму дня народження уже не потрібно — в дитячому парку «Уруру» насичена програма та величезна кількість розваг: від інтерактивного парку з динозаврами до різноманітних квестів. Є різні розваги: і для більш спокійних діток, і для гіперактивних непосид.

Розташування

Розважальний парк та дитяче кафе «Уруру» знаходиться за 12 км від Львова, у селі Старе Село по вулиці Лісова, 14. Доїхати можна, як власним автомобілем, так і міжміськими маршрутками.

Парк розташований у зеленій зоні посеред лісу. Подаруйте дітям активний відпочинок на свіжому повітрі та смачні посиденьки з друзями у дитячій піцерії.

А для дорослих дитячий парк пропонує відпочинок у розважальному комплексі «Бухта Вікінгів», до якого і входить розважальний центр «Уруру». Батьки дітлахів можуть відпочити у затишних будиночках та сходити у парк з атракціонами для дорослих.

«Уруру» відкритий до світу і маленьких гостей. Чекаємо, щоб подарувати найкращий відпочинок і теплі емоції вашій сім‘ї.