Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Купити вишиванку

Згідно з відкриттями археологів, історія українського вишитого одягу розпочалася дуже давно, ще у VI столітті. Скіфи, які жили в ті часи, носили українські вишиті сукні. Спочатку елементи вишивки на сукні означали захист від злих сил. А стародавні воїни вважали, що сукня із вишивкою допомагала їм у всіх битвах і гарантувала перемогу проти будь-кого.

Сьогодні вишиті речі теж мають особливе значення, а купити вишиванку можна будь — де.

Існують різні види вишиванок

Традиційна — це сорочка, вишита на сірому чи білому полотні чорними, червоними або синіми нитками. Така сорочка ідеально поєднується з льняними брюками.

Патріотична сорочка, вишита білими та червоними стібками на білому чи сірому полотні, — це класика української культури.

Витончена вишиванка зроблена з чорного льону та яскравої вишивки. Нитки, які використовуються з ним, мають червоний, золотий та срібний кольори.

Сучасний варіант — синя сукня вишиванка для дівчат. Такі сорочки можна поєднувати з джинсами або яскравими спідницями. Саме там тканина призначена для щоденного використання.

Літнім варіантом може стати вишиванка без рукавів, вишита білими візерунками.

Нейтральна — це сорочка з нейтральним тоном, яка підходить до будь -якого одягу. Зазвичай це біла тканина з білими стібками.

Розкішна вишиванка — це сукня з льону з витонченим орнаментом. Колір такого одягу глибокий і строкатий.

Фігури та візерунки, котрі зображені на одязі, поділяються на три основні групи: геометричні, квіткові та тваринні. Відповідно до слов’янської міфології, кожна вишиванка та вишиті сукні відображають достаток і красу природного оточення, єдність енергії сонця та води. Багато людей цінують це більше, ніж золото. Квадрати, кола та інші геометричні візерунки є найбільш поширеними серед інших орнаментів. Вважається, що одяг з геометричними візерунками призначений для чоловіків, квіткові фігури для жінок, а для дітей існує особливий орнамент, схожий на восьмикутну зірку.

Всі ці види вишиванок можна придбати, зайшовши в інтернет-магазин вишиванок Вже-Вже.

Це той самий магазин, де ви можете купити найбільш стильну українську вишиванку для усієї вашої родини, а також безліч інших товарів із українською символікою. Наприклад глиняні сувеніри або прикраси.

Основні цілі магазину: розвивати та популяризувати українську культуру в межах країни та за її межами, а тому тут представлено найбільший асортимент товарів на будь — який гаманець. Ви можете замовити товари в магазині Вже-Вже https://vzhe-vzhe.com/ доставкою оптом або в роздріб.

Це стане чи не найкращим подарунком для сім’ї, друзів або колег на роботі.