Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Переваги стільниць з кварциту

Стільниця – гарна та практична річ, яка стане прикрасою у будь-якому будинку. Вона привнесе нові нотки в інтер’єр і зробить кімнату, ванну або кухню більш функціональною. Особливо якісними вважаються вироби, при виготовленні яких використовувався штучний камінь стільниця із кварциту – найпопулярніша модель. Завдяки його властивостям виріб виглядає дорого, ефектно та по-справжньому вишукано, створюючи домашню атмосферу та затишок.

Переваги та особливості стільниць із кварциту

Основна перевага виробів з цього матеріалу – міцність та надійність. Стільниці – не виняток. Вони відрізняються не тільки довговічністю та високими експлуатаційними властивостями, але й стійкістю до перепадів температури. Крім того, стільниці з кварциту не втрачають своєї форми, не вицвітають і зберігають презентабельний зовнішній вигляд на тривалий час.

Перевага кварциту – це ще й водовідштовхувальні властивості. Якщо на поверхню пролилася вода, виріб легко висушити, і волога не зіпсує зовнішнього вигляду стільниці. Це особливо актуально, якщо виріб планують встановити у ванній кімнаті, де майже завжди є підвищена вологість.

Серед переваг стільниці із кварциту виділяється й екологічність. Це означає, що виріб повністю безпечний для дітей та дорослих, не викликає алергію або якихось негативних реакцій організму.

До списку переваг, властивих стільницям з кварциту, входять:

  • відсутність схильності до деформації;
  • стійкість до агресивної дії деяких речовин;
  • збереження зовнішнього вигляду тривалий час;
  • зручність у використанні;
  • неймовірно естетичний вигляд.

Варто відзначити, що матеріал відрізняється різноманітністю, тому можна купити стільницю з дуже цікавим дизайном, який подарує приміщенню родзинку та оригінальність. За своїм виглядом кварцит може нагадувати мармур, але при цьому має різні кольори і відтінки.

Як вибрати відповідний виріб з кварциту

Щоб підібрати найбільш прийнятний варіант, достатньо вибрати стільницю відповідно до домінуючих квітів в інтер’єрі. Універсальним виробом стане біла стільниця, яка підходить під будь-який стиль у приміщенні. Якщо ж кімната рясніє теплими відтінками, краще вибрати стільницю пісочного, коричневого або шоколадного кольору.

Якщо в інтер’єрі домінують холодні тони, варто підібрати кварцитовий виріб світло-зеленого, сірого або ніжно-блакитного відтінку. Втім, найважливіше вибрати той варіант, який найбільше подобається, і тоді покупка стільниці з кварциту буде справді вдалою.