Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Як правильно вибрати ортопедичний матрац на ліжко

Здоровий сон все більше розбурхує розум сучасних людей. Адже від цього показника безпосередньо залежить їх самопочуття, гарний настрій і заряд бадьорості на увесь день. Дуже важливо провести правильну організацію спального місця, а до вибору відповідного ортопедичного матраца треба підійти особливо відповідально. Але не так все просто і легко, як може комусь здатися на перший погляд. Перш ніж купити матрац ортопедичний Київ рекомендує вивчити супутню інформацію в інтернеті, щоб зробити правильний вибір. Асортимент такої продукції занадто великий. На ринку ортопедичних виробів представлені декілька сотень різноманітних моделей. Необхідно по порядку розглянути кожен варіант і вибрати найбільш відповідний.

Основні параметри вибору такого товару

ортопедичні матрациСпочатку слід визначитися з метою придбання — це може бути виріб для щоденного використання або так званий гостьовий матрац. Зазвичай вони отримуються з метою довгострокового подальшого використання, адже середній час служби ортопедичного матраца складає близько десяти років. У такій ситуації рішенню цієї задачі необхідно приділити трохи більше уваги. Гостьові матраци не використовують постійно, тобто зовсім не обов’язково придбавати найдорожчий ортопедичний варіант. Для такої мети оптимальним буде матрац з пружинним блоком або з пінополіуретану.

  • Розмір, який повинен максимально точно відповідати каркасу ліжка.
  • Співвідношення маси тіла сплячого і ортопедичних властивостей.
  • Тип матраца : пружинний або безпружинний варіант.
  • Міра жорсткості. Це параметр визначається орієнтуючись на вагу, вік і власні переваги.
  • Країна-виготівник. Зазвичай імпортні матраци на порядок дорожчі за вітчизняні вироби, але і якість у них значно вища.
  • Медичні свідчення, якщо є які-небудь захворювання суглобів або хребта.
  • Використовувані матеріали: натуральні або штучні. Перші варіанти прийнятніші, але і вартість їх дорожча.
  • Вартість, виходячи з індивідуальних фінансових можливостей.

Це найосновніші критерії, на які слід спиратися при виборі ортопедичного матраца.

Приступаємо до купівлі

У ухваленні остаточного рішення важливо орієнтуватися на особисті переваги і побажання, а ще відповідні рекомендації грамотних фахівців, працюючих в компанії, яка пропонує цей вид продукції. Сучасний магазин матраців в Києві magdek.com.ua реалізує ортопедичні матраци в широкому асортименті, але треба вибрати надійного виробника продукції з хорошими відгуками від вдячних покупців.