Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

ЯКА ОБСТАНОВКА ПОВИННА БУТИ В ДИТЯЧІЙ КІМНАТІ?

ЯКА ОБСТАНОВКА ПОВИННА БУТИ В ДИТЯЧІЙ КІМНАТІ?

Всі діти люблять проводити час в дитячій кімнаті, особливо якщо вона відповідає всім їх вимогам. Кімната, в якій стоїть тільки шафа і ліжко для сну, навряд чи буде для них цікавою. Батькам під силу навіть при невеликих грошових витратах створити для дитини затишний світ, в якому йому не буде нудно.

Квартири бувають дуже різні. В якихось є можливість виділити дітям навіть кілька кімнат для ігор і відпочинку, а в якихось доведеться обмежитися невеликій ізольованій або суміжній кімнатою. Незалежно від того, яким варіантом житлоплощі ви маєте в своєму розпорядженні, комфортна зона для дитини просто необхідна.

Меблі в в дитячій кімнаті повинна відповідати особливим гігієнічним і практичним вимогам, вона повинна бути простою, міцною, зручною й легкою. Діти люблять різного роду зміни, тому не виключено, що ваша дитина захоче зробити перестановку самостійно. Звичайно, не варто дозволяти йому самостійно рухати шафи, але дрібна меблі на коліщатках цілком може вирішити проблему. Він без праці перекати тумбочку або пуф у зручний для себе місце, тому при плануванні інтер’єру враховуйте мобільність невеликих предметів.

Ваша дитина буде радий, якщо в його кімнаті буде кілька великих поролонових подушок в кольорових чохлах, які можна буде розташувати на дивані або на підлозі. Альтернативою цьому може виступити сучасне крісло-мішок. Як показує практика, такі моделі дуже подобаються і дітям, і їхнім батькам.

Якщо кошти не дозволяють придбати нові меблі в дитячу кімнату, можна використовувати для цього старі меблі. Шафки можна перефарбувати в яскраві кольори, також для додання старих меблів нового виду можна використовувати плівку або тканину. Великий вибір дитячих меблів у Львові ви можете замовити тут.

Спортивний куточок в дитячій кімнаті був би дуже бажаним, але його наявність залежить перш за все від розмірів кімнати. Якщо габарити не дозволяють, то краще не захаращувати кімнату, а просто повісити турнік на стіну або поперечину в дверному отворі. Місце в кімнаті, в якій проживають двоє дітей, можна звільнити шляхом придбання двох’ярусної ліжка. Діти дуже люблять двоповерхові конструкції, і як правило сплять в них з величезним задоволенням. Місце, що звільнилося можна використовувати під зону для навчання або для ігор.

Не забувайте і про те, що основною вимогою до дитячої кімнати є її безпека. Уважно стежте за справністю розеток, не залишайте в кімнаті гострих і б’ються. Навіть якщо ваша дитина чітко засвоїв правила безпечних ігор, він може абсолютно випадково зіткнутися з чимось потенційно небезпечним. Бажано уникати меблів з гострими кутами, під час рухливих ігор нерідкі падіння.

Що стосується кольорів, то краще віддати переваги яскравим забарвленням. Кімната повинна бути веселою, дітям в ній повинно бути комфортно і затишно. Для того, щоб урізноманітнити інтер’єр, можна використовувати різнокольорові комплекти штор, покривал і чохлів подушок. А замовити якісні меблі у Львові можна в компанії меблі Room.