Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Запишіться нарешті в басейн

Якщо ви вже давно плануєте записатися на плавання, але все ніяк цього не зробите, найімовірніше, це через те, що ви досі не знайшли гарного басейну. Щоб не відкладати знову і довго не шукати, вибирайте комплекс басейнів у Львові і записуйтеся вже сьогодні. Ви можете відвідувати плавання разом із дітьми, для яких є окремий басейн, обрати групові чи індивідуальні заняття або навіть аквааеробіку.

Плавання має неоціненну користь для організму, тож навіщо відмовляти собі в цьому?

Чим саме корисне плавання?

Список переваг від занять у воді для організму може бути дуже довгим, адже воно позитивно впливає не лише на наше фізичне здоров’я, а й на самопочуття і настрій. Крім того, практично не має протипоказань та вікових обмежень. Отже, головні плюси від відвідин басейну.

  • Забезпечує тренування всього тіла. Плавання залучає майже всі основні групи м’язів, що потребує від людини використання рук, ніг, тулуба та живота.

  • Спалює калорії. Заняття у воді можуть допомогти контролювати вагу та покращити загальне здоров’я і фізичну форму.

  • Допомагає впоратися зі стресом. Фізичні вправи – чудовий спосіб зняти стрес і тривогу. Заняття з аквааеробіки в оздоровчому комплексі “Три Стихії” можуть підняти і стабілізувати настрій та знизити напругу.

  • Формує силу серцево-судинної системи. Серцево-судинні, або кардіо-вправи тренують серце, легені та кровоносну систему. Ретельна програма занять у басейні включатиме саме цей тип вправ.

  • Плавання є рекомендованим видом фізичних вправ для вагітних. Додаткова вага може викликати біль у суглобах і м’язах під час вагітності, а заняття в басейні допомагають тілу розслабитися, адже у воді вагітна жінка не відчуває цієї тяжкості.

  • Розвиває дихальну систему та об’єм легенів. Крім того, вологе повітря у басейнах допомагає полегшити симптоми астми.

Які умови в басейні

У “Трьох Стихіях” забезпечено всі умови для комфортного перебування дорослих і дітей. Тут завжди чиста вода з комфортною для тіла температурою 27 °C, зручна глибина та вдосталь місця навіть для великої кількості плавців. Довкола басейну розташовані зручні дивани, на яких ви зможете відпочити й відновити сили.

Окрім “класичного” плавання, можна скористатися послугами гідробасейну та протитечії, також тут облаштовано гейзер і водоспад.

Якщо ви плануєте відвідувати заняття в один час із дітьми, можете не хвилюватися про їхню безпеку. Адже ви будете їх бачити (дорослий і дитячий басейни розташовані поряд), до того ж дітлахи будуть під пильним наглядом тренерів.

Не менш важливим критерієм під час вибору басейну є чистота і функціональність душових кабінок, відсутність протягів і комфортна температура, але і з цим у комплексі усе на відмінно. Тож не зволікайте, а скоріше замовляйте абонемент.