Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Штучне запліднення ЕКО від найкращих репродуктологів Інституту Генетики Репродукції у Києві

Екстракорпоральне запліднення – сучасний високоефективний метод лікування безпліддя у чоловіків та жінок репродуктивного віку, який через ті чи інші причини не можуть самостійно завагітніти та народити дитину. ЕКЗ потрібно робити парам зі складними формами підтвердженого безпліддя. Завдяки цій процедурі безплідні пари отримують шанс обзавестися довгоочікуваною дитиною.

Докладаєте максимум зусиль, але вагітність так і не настає? Не втрачайте часу та надію. Якнайшвидше зверніться до Інституту Генетики Репродукції у Києві. Ми пропонуємо широкий спектр послуг у сфері діагностики та лікування безпліддя у чоловіків та жінок. Ви можете звернутися до Інституту у будь-який зручний час та отримати не лише консультаційну підтримку, але й також допомогу провідних фахівців у сфері акушерства, гінекології, репродуктології.

Що таке процедура штучного запліднення ЕКЗ (ЕКО)?

Це метод штучного запліднення, при якому проводиться забір статевих клітин партнерів з подальшим Штучне запліднення ЕКО у Києвізаплідненням у лабораторних умовах. У жінки пацієнтки проводиться стимуляція овуляції гормональними препаратами. Після цього виконується пункція яєчників для ооцитів. Чоловіча сперма також проходить попередню обробку для подальшого використання в протоколі ЕКО.

Безпосередньо запліднення відбувається у лабораторії. Лікар-лаборант з’єднує статеві клітини партнерів та переносить ембріони у спеціальне середовище для подальшого розвитку на кілька днів. Після цього проводиться відбір найбільш життєздатних ембріонів з подальшою підсадкою до порожнини матки пацієнтки.

На погляд ЕКО може здатися досить простою процедурою. Насправді це складна послідовність кількох етапів, у яких задіяна велика кількість фахівців.

В Інституті Генетики Репродукції працюють профільні лікарі, а також молодший медичний персонал, який готовий провести процедуру ЕКЗ.

Скільки коштує екстракорпоральне запліднення у Києві?

Ціна медичної послуги залежить від рівня клініки, лікарів та формується з кількох основних факторів. Варто розуміти, що у процесі штучного екстракорпорального запліднення ЕКЗ використовується дороге обладнання, а також імпортні витратні матеріали, медикаменти. При цьому жодна клініка не дає 100% гарантії ефективності процедури.

В Інституті Генетики Репродукції (сайт www.igr.com.ua) використовуються новітні технології. У нас працює ціла команда фахівців, які регулярно підвищують кваліфікацію та докладають максимум зусиль, щоб допомогти кожній парі випробувати радість батьківства та материнства.

Ми вже допомогли тисячам пацієнтів із різних регіонів України. Бажаєте якнайшвидше стати батьками довгоочікуваного малюка? Запишіться на первинну консультацію до наших репродуктологів. Фахівці проведуть збір анамнезу, призначать програму комплексної діагностики, за результатами діагностики підберуть найефективніші методи лікування.

Переваги ЕКЗ у Інституті Генетики Репродукції

  • Потужна матеріально-технічна база.
  • Індивідуальний підхід кожного пацієнта.
  • Лояльний прайс на діагностику, лікування методом ЕКЗ.
  • Використання допоміжних репродуктивних технологій для ефективного лікування будь-яких форм чоловічого та жіночого безпліддя.
  • Програми донації сперматозоїдів та ооцитів.
  • Програми сурогатного материнства.
  • Висока ефективність заходів, що проводяться.

Не виходить самостійно завагітніти протягом року регулярного статевого життя? Не відкладайте візит до лікаря у довгий ящик. У Інституті створені всі необхідні умови для максимально якісної допомоги пацієнтам. Ефективність протоколів ЕКЗ у першому циклі становить 30-40% і збільшується з кожною наступною спробою.