Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Відпочинок у Карпатах з дітьми

Мандрівки в гори гуртують сім’ю завдяки пережитим разом незабутнім моментам та чудово проведеному часу. Чудово, якщо батьки знайдуть час на спільний відпочинок та оберуть для цього чудове мальовниче місце. Активний відпочинок, що передбачає перебування на природі, буде корисним і для дітей, і для дорослих. Організувати незабутній відпочинок у Карпатах з дітьми можна на курорті «Воєводино», де створено прекрасні умови для відпочинку у колі сім’ї.

На курорті «Воєводино» дбають про комфорт кожної родини. Гостям пропонують розміщення в спеціальних сімейних номерах, де передбачено окремі спальні кімнати для батьків і дітей, що додає особливого комфорту перебування. Тут подбали і про цікаве та різноманітне дозвілля. В ресторанах створили окреме дитяче меню. Для тих, хто віддає перевагу самостійному приготуванню їжу, передбачені номери з міні-кухнею. В Карпатах можна придбати натуральні продукти місцевих фермерів, тому є можливість забезпечити здорове та екологічне харчування для своєї родини. Більш детально про сімейний відпочинок у Карпатах на курорті «Воєводино» та усі варіанти сімейних активностей можна дізнатися за посиланням https://voevodyno.com/ua/family-and-children/.

На курорті передбачено безліч різноманітних активностей, що будуть цікавими і дітям, і дорослим. Тут подбали про дозвілля для людей будь-якого віку. Для гостей доступні піші походи, екскурсії, кінні прогулянки, є можливість випробувати свої сили у мотузковому парку, пройти квести. Можна взяти на прокат велосипеди, покататися на квадроциках, а взимку – на лижах та санках.

У «Воєводино» є чудове місце для творчості всієї родини – Арт-клуб. Кулінарні та художні майстер-класи допоможуть опанувати нові навички, розважитися, корисно провести разом час, створити спільні спогади про цікаве дозвілля.

Спеціальні пакети послуг і абонементи для всієї родини дадуть можливість дітям разом з батьками оздоровлюватися в соляній кімнаті, плавати в басейні, брати участь у інших СПА-процедурах та релаксувати. Детально про всі варіанти сімейного відпочинку можна дізнатися за посиланням https://voevodyno.com/ua/family-and-children/. Курорт «Воєводино» – чудове місце для родини.

Будь-який спільно проведений час, незалежно чи це активний відпочинок, чи творчість, чи прогулянка природою, згуртує сім’ю. Незабутні враження додадуть екскурсії у визначні історичні місця чи до красивих природних цікавинок. Ними можуть бути замки в Мукачево (Паланок), Ужгороді, Чинадієво, термальні басейни в Берегово, водопад Шипот у Пилипці, озеро Синевир та інші чудові місця. На території самого курорту відтворено парк Шенборна, по котрому можна гуляти годинами, насолоджуючись краєвидами. Також у Воєводино регулярно організовують так звані посиденьки. Це збори біля вогнища у дружній та теплій атмосфері, під час котрих можна приєднатися до приготування фірмового бограча та печеної картоплі на відкритому вогні. Така активність також припаде до душі вашій дитині та залишить приємні спогади.